Yalı Çapkını Mert Ramazan Demir ve Kubilay Aka Kavga Etti. Kubilay Aka şok eden kavga

Yalı Çapkını Mert Ramazan Demir ve Kubilay Aka Kavga Etti. Kubilay Aka şok eden kavga. Yalı Çapkını isimli dizi ile popülerlik kazanan oyuncu Mert Ramazan Demir bir mekan çıkışında oyuncu Kubilay Aka ile kavga etti. 

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Yalı Çapkını isimli dizide başrol oynuyorlar. Kubilay Aka ve Mert Yazıcıoğlu ile Netflix dizisinde rol arkadaşı olduğundan beri aralarının iyi olduğunu biliniyor. İddiaya göre bir mekanda Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun yakınlığından rahatsız olan Kubilay Aka kavga etti. Yakın arkadaşı Mert Yazıcıoğlu'nun sevgilisi Afra Saraçoğlu ile rol arkadaşı Mert Ramazan Demir'in yakınlığından rahatsız olan Kubilay Aka duruma müdahale ettiği söyleniyor. Söylenene göre bu yakınlıktan rahatsız olan Kubilay Aka "Herkes hareketlerine dikkat etmeli." ifadelerine yer verdi.

Mekanda çıkan gerginliğin sonucunda arkadaşları Kubilay Aka'nın arabasına bindirerek uzaklaştırdı. Konu hakkında taraflardan henüz net bir açıklama gelmedi. Kavganın neden çıktığı tam olarak bilinmese de Kubilay Aka'nın yakın arkadaşı Mert Yazıcıoğlu'nun sevgilisi Afra Saraçoğlu'nun ve Mert Ramazan Demir'in yakınlığından rahatsız olduğu için duruma tepki gösterdiği iddia edildi.

Yalı Çapkını isimli diziden önce Öğretmen dizisinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir beraber rol almıştı. 

Kubilay Aka ise Afra Saraçoğlu'nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu ile Aşk 101 setinden arkadaşlar. Kubilay Aka bunun dışında Vatanım Sensin, Çukur, Cam Tavanlar, Maske Kimsin Sen, Oğlum gibi dizilerde yer aldı?. Ayrıca Afra Saraçoğlu ile beraber Aşk Mı Bu isimli dizide partnerdi. Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu ile yakın arkadaş olan Kubilay Aka'dann konu hakkında açıklama gelecek mi merak ediliyor. 

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

Vatanım Sensin dizisi ile popülerliği yakalayan ünlü oyuncu Kubilay Aka Çukur dizisinde Celasun karakteri ile büyük başarı elde etmişti.