Yalancı ve Mumları Konusu Nedir Oyuncuları Yalancı ve Mumları nerede çekiliyor? Yalancı ve Mumları dizisi hakkında merak edilenler..

Kamumanset.com - Yalancı ve Mumları Konusu Nedir Oyuncuları Yalancı ve Mumları nerede çekiliyor? Yalancı ve Mumları dizisi hakkında merak edilenler..

Yalancı ve Mumları Konusu Nedir Oyuncuları Yalancı ve Mumları nerede çekiliyor? Yalancı ve Mumları dizisi hakkında merak edilenler.. Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Yalancı ve Mumları dizisi konusu nedir? İzleyicinin ilgiyle takip ettiği diziye ait merak edilenleri sizler için derledik. Med yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Koray Kerimoğlu üstlenmiştir. Senaryosu Nermin Yıldırım tarafından kaleme alınan dizisinin başrollerinde Ceren Moray, Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Feyyaz Duman yer almaktadır. Peki Yalancı ve Mumları dizisi konusu nedir? Yalancı ve Mumları oyuncu kadrosu..


YALANCI VE MUMLARI KONUSU

Meliha, Şebnem, Elif ve Leyla adlı arkadaş grubunun aşk hayatları, yalanları, birbirinden sakladıkları önemli sırları anlatılıyor. Elif'in hayatındaki en önemli anlarından biri olan Engin'in yani eşinin kaybolmasıdır. Bununla başlayan yolculuğunda kızı Sumru ile ayakta kalmaya çalışır. Elif'in yolu kızının arkadaşının babası olan Yakup ile kesişir ve hayatı bambaşka bir yola doğru sürüklenir. Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Yalancı ve Mumları oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgi çekiyor.

YALANCI VE MUMLARI OYUNCULARI

Başrollerinde Elçin Sangu, Ceren Moray, Şafak Pekdemir, Feyyaz Duman'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Melike Güner, İlker Kızmaz, İsmail Demirci gibi isimler yer almaktadır. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi bu akşam Fox Tv ekranlarında yayınlanıyor. The Split adlı yabancı dizinin uyarlaması olan Yalancı ve Mumları farklı konusu ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Arkadaşlık ilişkilerinin, sadakatin ve aşk hayatlarının anlatılacağı dizi şimdiden oldukça popüler.

Yalancılar ve Mumları Med Yapım İmzalı başarılı yapımlardan biridir. Başarılı dizinin ilk bölümü 2021 Eylül' de yayın hayatına giriş yapmıştır. Yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'v nun oturduğu başarılı dizinin senaryosunu Nermin Yıldırım kaleme alıyor. Sevilen dizi Yalancılar ve Mumları İngiliz yapımı olan Mistresses dizisinden uyarlanmıştır. 

Başarılı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Ceren Moray, Feyyaz Duman ve Şafak Pekdemir yer alıyor. Yeni dizi Yalancılar ve Mumları Pazar günleri saat 20.00 de FOX TV ekranlarında yerini alıyor, detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız. 

Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi? Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi?