Yalancı ve Mumları Şerife Kaç Yaşında Melike Güner Nereli? Yalancı ve Mumları Melike Güner hangi dizilerde yer aldı? Yalancı ve Mumları hizmetçi kimdir? Melike Güner evli mi?

Yalancı ve Mumları Şerife Kaç Yaşında Melike Güner Nereli? Yalancı ve Mumları Melike Güner hangi dizilerde yer aldı? Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Yalancı ve Mumları dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Başrollerinde Elçin Sangu, Ceren Moray, İsmail Demirci, Şafak Pekdemir'in yer aldığı dizide Meliha, Şebnem, Elif ve Leyla adlı arkadaş grubunun aşk hayatları, yalanları, birbirinden sakladıkları önemli sırları anlatılıyor. Elif'in hayatındaki en önemli anlarından biri olan Engin'in yani eşinin kaybolmasıdır. Bununla başlayan yolculuğunda kızı Sumru ile ayakta kalmaya çalışır. Elif'in yolu kızının arkadaşının babası olan Yakup ile kesişir ve hayatı bambaşka bir yola doğru sürüklenir. Elif'in hayatı olabildiğince değişecektir.

Peki Fox Tv ekranlarının yeni entrika dolu dizisinde Şerife karakterine hayat veren Melike Güner kimdir, Melike Güner nereli, hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Melike Güner nereli, hangi dizilerde oynadı? Melike Güner evli mi? İşte Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yalancı ve Mumları dizisinin başrol oyuncularından olan Melike Güner'in hayatına dair merak edilen önemli detaylar.

melike2

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli

MELİKE GÜNER KİMDİR?

2 Haziran 1979'da İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İlk kez 2000 yılında Dadı adlı dizide Vildan karakterine hayat vermiştir. Vay Anam Vay dizisinde Melike karakterine hayat vermiştir Ardından Mahallenin Muhtarları dizisinde Çağla'yı canlandırdı. Ardından Ekmek Teknesi, Tombala, Kızlar Yurdu, Doktorlar, İffet, Merhaba Hayat, Böyle Bitmesin dizilerinde yer almıştır. Özellikle Doktorlar dizisindeki Zenan karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu İncir Reçeli filmindeki Duygu karakteri ile de sinemaseverlerin aklında yer edinmiştir.

melike3

Ayrıca ünlü oyuncu Haydarpaşa'da Bir Varmış Bir Yokmuş filminde yer aldı. Güner daha sonra Tarlada Açan Çiçekler'de Organize İşler, İncir Reçeli ve Labirent adlı filmlerde oyuncu olarak yer aldı. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Melike Güner son olarak başrollerinde Elçin Sangu, Ceren Moray'ın yer aldığı Yalancı ve Mumları adlı dizide Şerife karakterine hayat vermektedir. 42 yaşındaki oyuncu Melike Güner başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.