Yalancı ve Mumları Leyla Kaç Yaşında Burcu Gölgedar Hangi Dizilerde Rol Aldı Yalancı ve Mumları Leyla Kaç Yaşında Burcu Gölgedar Nereli Hangi Dizilerde Oynadı?

Yalancı ve Mumları Leyla Kaç Yaşında Burcu Gölgedar Nereli Hangi Dizilerde Oynadı? Burcu Gölgedar evli mi yaşı kaç Yalancı ve Mumları Leyla Kaç Yaşında Burcu Gölgedar Nereli Hangi Dizilerde Oynadı? Burcu Gölgedar evli mi yaşı kaç? Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Yalancı ve Mumları dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Başrollerinde Elçin Sangu, Ceren Moray, İsmail Demirci, Şafak Pekdemir'in yer aldığı dizide Meliha, Şebnem, Elif ve Leyla adlı arkadaş grubunun aşk hayatları, yalanları, birbirinden sakladıkları önemli sırları anlatılıyor. Elif'in hayatındaki en önemli anlarından biri olan Engin'in yani eşinin kaybolmasıdır. Bununla başlayan yolculuğunda kızı Sumru ile ayakta kalmaya çalışır. Elif'in yolu kızının arkadaşının babası olan Yakup ile kesişir ve hayatı bambaşka bir yola doğru sürüklenir. Elif bu yolda neler yapacak? Yalancı ve Mumları dizisi senaryosu ile dikkat çekiyor

Peki Fox Tv ekranlarının yeni entrika dolu dizisinde Leyla karakterine hayat veren Burcu Gölgedar kimdir, Burcu Gölgedar nereli, hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Burcu Gölgedar nereli, hangi dizilerde oynadı? Burcu Gölgedar evli mi? İşte Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yalancı ve Mumları dizisinin başrol oyuncularından olan Burcu Gölgedar'ın hayatına dair merak edilen önemli detaylar..

bura

BURCU GÖLGEDAR KİMDİR?

Yalancı ve Mumları dizisinin Leyla'sı Burcu Gölgedar daha önce Avlu dizisinde Melek'i canlandırarak izleyici karşısına çıkmıştı. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Burcu Gölgedar Güneşi Beklerken dizisinde de rol aldı. Ayrıca başarılı oyuncu Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal gibi isimlerin yer aldığı Çukur adlı dizide Seval karakterine hayat vererek dikkatleri üzerine çekti.

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

burcu2

Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Elçin Sangu, Ceren Moray, Şafak Pekdemir gibi isimlerle beraber yer aldığı Yalancı ve Mumları adlı dizinin kadrosuna katıldı. İki Şafak Arasında filminde de oynayan ünlü oyuncu başarısı ile gündeme gelmeye devam ediyor. Başarılı oyuncu Yalancı ve Mumları adlı dizisindeki başarısı ile izleyicilerin dikkatini çekiyor.