Yalancı ve Mumları Final Mi Yapıyor Şok Eden Haber Yalancı ve Mumları dizisinden kötü haber geldi

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Yalancı ve Mumları Final Mi Yapıyor Şok Eden Haber Yalancı ve Mumları dizisinden kötü haber geldi. İngiliz yapımı The Mistresses dizisinden uyarlanan Yalancı ve Mumları dizisinden Med Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Koray Kerimoğlu'nun yaptığı diziden üzen haber geldi. Ekranların sevilen dizisi Yalancı ve Mumları dizisi final mi yapıyor? Fox Tv ekranlarında 4 kadının hayat hikayesinin anlatıldığı dizi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Başrollerinde Ceren Moray, Elçin Sangu ve Şafak Pekdemir'in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Melike Güner, İsmail Demirci, Feyyaz Duman, Burcu Gölgedar ve İlker Kızmaz gibi isimler yer alıyor.

yalancı3

Meliha, Elif, Leyla ve Şebnem adlı arkadaş grubunun aşk hayatı ile beraber sırlarını, yalanlarını ve arkadaşlık ilişkilerini konu alan dizi istenilen reytinglere ulaşamadı. Peki Yalancı ve Mumları dizisi final mi yapıyor? Yalancı ve Mumları dizisi final kararı mı aldı?

YALANCI VE MUMLARI DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR?

Ekranların yeni dizisi olarak başlayan Yalancı ve Mumlar isimli dizi istenilen reytingleri elde edemeyince final kararı aldı. Başrollerinde Ceren Moray, Elçin Sangu ve Şafak Pekdemir'in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Melike Güner, İsmail Demirci, Feyyaz Duman, Burcu Gölgedar ve İlker Kızmaz gibi isimler yer aldığı dizi final kararı aldı. Yalancı ve Mumları dizisi final yapıyor.

yalancı2

Yalancı ve Mumları adlı dizide Elif'in hayatındaki en önemli anlarından biri olan Engin'in yani eşinin kaybolmasıdır. Bununla başlayan yolculuğunda kızı Sumru ile ayakta kalmaya çalışır. Elif'in yolu kızının arkadaşının babası olan Yakup ile kesişir ve hayatı bambaşka bir yola doğru sürüklenir. Elif'in hayatı olabildiğince değişecektir. Yalancı ve Mumları dizisi 5. bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yalancı ve Mumları dizisi 5. bölümü ile izleyenlerine veda ediyor. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yalancı ve Mumları ekranlara veda ediyor.