Yalancı ve Mumları Elifin Kocası Kim İsmail Demirci Kaç Yaşında Evli Mi? İsmail Demirci nereli, hayatı, hangi dizilerde oynadı?

Yalancı ve Mumları Elifin Kocası Kim İsmail Demirci Kaç Yaşında Evli Mi? İsmail Demirci nereli, hayatı, hangi dizilerde oynadı?

Yalancı ve Mumları Elif'in Kocası Kim İsmail Demirci Kaç Yaşında Evli Mi? İsmail Demirci nereli, hayatı, hangi dizilerde oynadı? Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken İsmail Demirci kimdir, kaç yaşında? İsmail Demirci nereli, hangi dizilerde oynadı?Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Yalancı ve Mumları dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Başrollerinde Elçin Sangu, Ceren Moray, İsmail Demirci, Şafak Pekdemir'in yer aldığı dizide Meliha, Şebnem, Elif ve Leyla adlı arkadaş grubunun aşk hayatları, yalanları, birbirinden sakladıkları önemli sırları anlatılıyor. Elif'in hayatındaki en önemli anlarından biri olan Engin'in yani eşinin kaybolmasıdır. Bununla başlayan yolculuğunda kızı Sumru ile ayakta kalmaya çalışır. Elif'in yolu kızının arkadaşının babası olan Yakup ile kesişir ve hayatı bambaşka bir yola doğru sürüklenir.

Peki Fox Tv ekranlarının yeni entrika dolu dizisinde İsmail Demirci karakterine hayat veren İsmail Demirci kimdir, İsmail Demirci nereli, hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İsmail Demirci nereli, hangi dizilerde oynadı? İsmail Demirci evli mi? İşte Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yalancı ve Mumları dizisinin başrol oyuncularından olan İsmail Demirci'ninhayatına dair merak edilen önemli detaylar..

İSMAİL DEMİRCİ KİMDİR?

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

13 Kasım 1984 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. İrfan, İki Aile, Sessiz Gece, Anneler ile Kızları, Mor Menekşeler, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi Pusu, Reaksiyon, Tut Sözünü, Serçe Sarayı, Fabrika Kızı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Babaların Babası, Babamın Günahları, Mehmed: Bir Cihan Fatihi, Çarpışma gibi yapımlarda yer aldı.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Kuzey Mollaoğlu karakterine hayat vererek büyük başarı elde etmiştir. Yalancı ve Mumları dizisinde Elif'in kocası Engin'e hayat vermektedir. 36 yaşındaki başarılı oyuncu Hande Soral ile evlenmiştir. Aslen Ankaralı olan İsmail Demirci Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Yalancı ve Mumları dizisinin başrol oyuncularından biridir.