Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması. Kerem Bursin'in eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel hakkında şok açıklama

Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması. Kerem Bursin'in eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel hakkında şok açıklama. Başarılı oyuncu Yağmur Tanrısevsin katıldığı bir davette yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Hande Erçel hakkında açıklamada bulundu. "Gördüğüm yerde selamımı veririm. Neden vermeyim ki zaten?" ifadelerine yer verdi.

 Ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin gereken açıklamayı yaptığını söyledi. "Sadece bir 'Merhaba' derdim. Başka bir şey sormak istersen eğer konuşalım. Yoksa üşüdüm o yüzden gitmem lazım." ifadelerine yer verdi.

Ünlü oyuncu Hande Erçel ile yollarını ayıran Kerem Bursin eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ile tekrar bir araya geldiği iddiası ile gündeme gelmişti. 2013-2014 yıllarında yayınlanan ve fenomen olan Güneşi Beklerken isimli dizide birlikte rol almışlardı. 

Bir sene birliktelik yaşayan oyuncu çift 2014 yılında ayrılık kararı almışlardı. O zamanlar evlenecekleri konuşulan çiftin başka projelerde yer almaları sebebi ile birbirlerine zaman ayıramadıkları iddia edilmişti.

Ünlü oyuncu Kerem Bursin final yapan dizisinde başrol olarak yer aldığı Hande Erçel ile yollarını ayırdıktan sonra eski kız arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile barıştığı iddia edilmişti. Çift sosyal medyadan yeniden takipleşmeye başlamıştı. "Dizim bitti ve güzel bir işti. Dokuz aydır Hatay'daydım. Bende yeni geldim." ifadelerine yer verdi.

Kardeşlerim Leyla Öldü Mü Nazlı Çetin Diziden Ayrılıyor Mu? Kardeşlerim Leyla Öldü Mü Nazlı Çetin Diziden Ayrılıyor Mu?

"Bitmesi planlıydı ama üzüldüm bitmesine. Hatay'ı çok sevdik yemekleri çok güzel. Herkese tavsiye ederim gitmesini. Bir proje olursa yeniden giderim." dedi. Güzel oyuncuya Kerem Bursin sorulduğunda "Tekrar aşk gibi bir durum yok. Arkadaşız." ifadelerine yer verdi.

Pis Yedili, Adını Feriha Koydum, Güneşi Beklerken, Bana Baba Dedi, Kaçak, Mayıs Kraliçesi, İki Yalancı, Menajerimi Ara, Kalp Yarası gibi dizilerde yer aldı. Aşk Ağlatır, Geniş Aile Yapıştır, Yok Artık 2, Baba Parası gibi sinema filmlerinde yer aldı.