Paylaş düğmesi yeniden eşlemesi ve daha fazlasını ekler Yeni bir Hızlı Devam özelliği, Paylaş düğmesinin yeniden eşlenmesi ve yeni bir ses kurulum sihirbazı getiren yeni bir Xbox güncellemesi şimdi konsollara sunuluyor.

Xbox güncellemesi, Hızlı Devam Etme özelliği, Paylaş düğmesi yeniden eşlemesi ve daha fazlasını ekler
Yeni bir Hızlı Devam özelliği, Paylaş düğmesinin yeniden eşlenmesi ve yeni bir ses kurulum sihirbazı getiren yeni bir Xbox güncellemesi şimdi konsollara sunuluyor.

Güncelleştirmeyi yükledikten sonra, Xbox Series X|S'nizde Hızlı Devam'da iki adede kadar oyunu kalıcı olarak sabitleyebilecek ve onları askıya alınmış durumda tutabileceksiniz. Microsoft, sabitlemeye karar verdiğiniz oyunların yalnızca onları manuel olarak kaldırırsanız veya bir oyun güncellenirse Hızlı Devam'dan çıkacağını söylüyor. Menü düğmesine basarak ve 'Hızlı Devam'a Sabitle'yi seçerek Hızlı Devam grubunuzdaki oyunları sabitleyebileceksiniz. Zaten sabitlenmiş iki oyununuz varsa, hangisini değiştirmek istediğiniz sorulacaktır.

Sırada, çoğunuzun istediği bir şey olan Xbox Kablosuz Oyun Kumandası için Paylaş düğmesinin yeniden eşlenmesi var. Microsoft, Xbox Aksesuarları uygulamasını başlatarak, oyun kumandanızdaki Paylaş düğmesinin "TV'yi sessize al, arkadaş listesini aç, başarıları aç ve diğerleri" gibi bir dizi farklı eylemle değiştirebileceğini söylüyor. Bu güncelleme ayrıca Xbox Elite Series 2 Denetleyici ve Xbox Uyarlamalı Denetleyici gibi diğer cihazlara bazı yeni eylemler ekler - Xbox aksesuarları uygulamasında eylemlerin ve düğme yeniden eşlemelerinin tam listesini görüntüleyebilirsiniz.

Güncelleme ayrıca, HDMI ses biçiminizi ve Xbox Series X|S veya Xbox One'ınıza bağlı tüm hoparlörlerinizi test edip doğrulayabilmeniz için yeni bir ses kurulum sihirbazı ekler ve Xbox denetleyicileri için Xbox'ta iyileştirmeler yapan ürün yazılımı güncellemelerini içerir. Bluetooth destekli bir oyun kumandası, Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Series 2 ve Xbox Uyarlamalı Oyun Kumandaları.

Mart Xbox güncellemesi şimdi indirilebilir.

Bu değişikliklerden herhangi biri sizi heyecanlandırıyor mu? Aşağıdaki yorumlarda bu yeni özellikler hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Ayrıca Xbox'da Retro Pixel Racers, birlikte büyüdüğümüz oyun türüdür. Bitiş çizgisini ilk geçmek dışında hiçbir şeyin önemli olmadığı yukarıdan aşağıya bir arcade yarış oyunu. Pek çok kişinin bildiği ve sevdiği 16 bitlik stiliyle gelmesine yardımcı olur ve geçmiş yılların en iyi oyunlarıyla ilgili daha fazla anı sunar. 

Şu anda Xbox One veya Xbox Series X|S'nizde satın alınabilir, indirilebilir ve oynanabilir - Akıllı Teslimat ve tam Series X|S optimizasyonu ile birlikte gelir, oynadığınız sürümün sisteminiz için mevcut en iyi sürüm olmasını sağlar - Retro Pixel Racers bağımlılık yapan küçük bir yarış oyunu olabilir. 

19. Büyük No Man's Sky Güncellemesi Şimdi PS5 ve PS4'te Çıktı 19. Büyük No Man's Sky Güncellemesi Şimdi PS5 ve PS4'te Çıktı

Grafik stilinin yalnızca birkaç kişiye hitap edebileceği açık, ancak hız vaadi ve oyun salonlarının sisi içinde saatlerce harcadığımız en son hissedilen daldırma ile umut var. Yarışın keyfini çıkarabileceğiniz yirmi araç ve kullanımı kolay, ustalaşması zor bir oyun tarzı ile yirmi altı farklı pistin dahil edilmesi daha da yardımcı oldu. 

JanduSoft'un sonunda bir parça isabet elde etmeyi başardığını umarak Retro Pixel Racers ile bir kumar oynamaktan çok mutluyuz. Yakında bizden tam bir inceleme için bizi izlemeye devam edin, ancak bu arada Xbox Mağazasından 4,19 £ karşılığında bir indirme alabilirsiniz.