WhatsApp uzun zamandır beklenen Tepkiler ve Topluluk özelliklerini duyurdu. WhatsApp'taki topluluklar, insanların kendilerine uygun bir yapı ile ayrı grupları tek bir çatı altında toplamasını sağlayacak.

19. Büyük No Man's Sky Güncellemesi Şimdi PS5 ve PS4'te Çıktı 19. Büyük No Man's Sky Güncellemesi Şimdi PS5 ve PS4'te Çıktı

WhatsApp uzun zamandır beklenen Tepkiler ve Topluluk özelliklerini duyurdu. WhatsApp'taki topluluklar, insanların kendilerine uygun bir yapı ile ayrı grupları tek bir çatı altında toplamasını sağlayacak. Bu şekilde, insanlar tüm Topluluğa gönderilen güncellemeleri alabilir ve kendileri için önemli olan konularda daha küçük tartışma grupları düzenleyebilir. Topluluklar ayrıca yöneticiler için herkese gönderilen duyuru mesajları ve hangi grupların dahil edilebileceğini kontrol eden güçlü yeni araçlar içerecek.

Topluluklara ek olarak, Gruplar ayrıca bir topluluğun parçası olsun ya da olmasın, 32 kişiye kadar sesli arama, tepki, 2 GB'a kadar dosya paylaşımı ve yöneticinin mesajları silme yeteneği ile bir yenileme görecek.

Tepkiler –  WhatsApp'a emoji tepkileri geliyor, böylece insanlar sohbetleri yeni mesajlarla doldurmadan fikirlerini hızla paylaşabiliyor.

Yönetici Silme –  Grup yöneticileri, herkesin sohbetlerinden hatalı veya sorunlu mesajları kaldırabilecektir.

Dosya Paylaşımı  – 2 gigabayta  kadar olan dosyaları desteklemek için dosya paylaşımını artırıyoruz, böylece insanlar projeler üzerinde kolayca işbirliği yapabilirler.

Daha Büyük Sesli Aramalar –  Canlı konuşmanın sohbet etmekten daha iyi olduğu zamanlar için tamamen yeni tasarımla 32 kişiye kadar tek dokunuşla sesli aramayı tanıtacağız.

Şirketin CEO'su Will Cathcart, Reactions'ın yalnızca altı emoji olarak başlayacağını, ancak WABetaInfo tarafından tespit edildiği gibi, Instagram'daki tepkilere benzer bir şeye dönüşeceğini duyurdu .

WhatsApp, uygulamada “Topluluklar için erken günler” diyor ve “onları destekleyecek yeni özelliklerin oluşturulması, önümüzdeki yıl için ana odak noktamız olacak” diyor. tüm bu özellikler.

9to5Mac , okuyucularına bu işlevlerin nihayet kullanılabilir olduğunu bildirecektir. Onlar hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın.