VGM Burs Başvuruları Nasıl Yapılır VGM Bursu Kimlere Çıkar? VGM Burs başvurusu hakkında merak edilenler... VGM Burs başvuru şartları neler?

VGM Burs Başvuruları Nasıl Yapılır VGM Bursu Kimlere Çıkar? VGM Burs başvurusu hakkında merak edilenler... VGM Burs başvuru şartları neler? VGM Burs başvuruları 2021 yılında ilgi görmekte. Vakıflar Genel Müdürlüğü ortaöğretim bursu başvuruları zamanı da öğrenciler tarafından merak ediliyor. Peki VGM bursu nasıl alınır? Son başvuru tarihi ne zaman? VGM Burs başvuruları nasıl yapılır, burs alabilmek için hangi şartları karşılamamız gerekir? VGM Bursu başvuru koşulları hakkında merak edilenler..

vgm3

2021 yılı VGM Burs başvuruları başladı. 15 Ekim'de başlayan başvuruların son tarihi ise 30 Ekim. Adaylar ilgili bursa 15 Ekim-30 Ekim tarihleri arasında başvurabiliyor. VGM Yükseköğrenim bursu hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik. VGM Yükseköğrenim bursu başvuruları ise 1 Kasım tarihi itibarıyla başlıyor. 1 Kasım'da başlayacak olan Yükseköğrenim bursu miktarı ise 400 TL olarak belirlendi. Yabancı uyruklu öğrencilere göre burs miktarı değişiyor. VGM Burs başvuru tarihlerinin öğrenilmesinin ardından başvuruların nasıl yapılacağı merak ediliyor. 2021-2022 eğitim yardımı burs miktarları ise merak ediliyor. Peki VGM Ortaöğrenim bursu ne kadar? VGM Burs başvuru sürecine dair merak edilenleri sizler için derledik. VGM Ortaöğretim bursuna nasıl başvurulur? VGM ortaöğretim bursu kimlere çıkar? VGM Bursuna kimler başvurabilir?

vgm2

VGM ORTAÖĞRETİM BURS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

VGM Ortaöğrenim bursu kazanan öğrencilere aylık 100 TL olarak verilmektedir. VGM Burs başvurusu için VGM'nin kendi sitesine girip burs başvurusu ekranını açmanız gerekmektedir. Burs başvuru ekranında giriş ekranında Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Baba adı, Tc, Kimlik Türü, Güvenlik doğrulama gibi alanların doğru girilmesinin ardından yapılmaktadır. Bilgiler büyük harfle doldurulmak zorundadır. Bilgilerin doğru doldurulmaması sonucunda burs başvurusu kabul edilmez.

Epic, Unreal Engine 5'i Piyasaya Sürüyor Ama Ana Özellikleri VR için Hazır Değil Epic, Unreal Engine 5'i Piyasaya Sürüyor Ama Ana Özellikleri VR için Hazır Değil

Öğrenciye ait kimlik kartı olduğu takdirde başvuru formunda nüfus cüzdanına ait bilgiler girilemez. Başvuruda doğum tarihi doğru şekilde doldurulmalıdır. Burs ücreti 2021-2022 yılında artış yaparak 100 TL'ye yükseldi. VGM Yükseköğrenim bursu ise 400 TL'ye çıktı. Yabancı uyruklu öğrenci yükseköğretim bursu ise aylık 600 TL olarak belirlendi. VGM Burs başvuruları ve duyuruları için kendi sitesini ziyaret edebilirsiniz.