Uraz Kaygılaroğlu Eski Hali Üç Kuruş Kartal Dizileri Uraz Kaygılaroğlu kaç yaşında? Uraz Kaygılaroğlu nereli, evli mi?

Uraz Kaygılaroğlu Eski Hali Üç Kuruş Kartal Dizileri Uraz Kaygılaroğlu kaç yaşında? Uraz Kaygılaroğlu nereli, evli mi? Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Kartal'ı canlandıran Uraz Kaygılaroğlu eski hali merak ediliyor. Uraz Kaygılaroğlu eskiden kaç kiloydu? Melis İşiten ile evli olan Kaygılaroğlu'nun 5 yıllık evliliklerinden Ada adında bir kızı dünyaya geldi. Yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun eski hali yeniden gündem oldu. Eskiden kilolu olan Uraz Kaygılaroğlu eski hali çok dikkat çekti. Ünlü oyuncu kilolu hallerinden bu yana 54 kilo verdi.

Son olarak Sefirin Kızı dizisinde Gediz olarak yer alan başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu 64 kilo vermiş. Pis Yedili dizisinde kilolu haliyle oynayan Uraz Kaygılaroğlu yaş aldıkça değişen tarzı ile dikkat çekti. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti.

URAZ KAYGILAROĞLU KİMDİR?

30 Haziran 1987'de dünyaya geldi. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. İlk kez Milyonda Bir dizisinde Berke karakterine hayat verdi. Es Es dizisinde Fethi'yi canlandırdı. Harem, Eski Hikaye, Yedi Güzel Adam, Baba Candır gibi dizilerde yer aldı. Klavye Delikanlıları dizisinde Volkan'ı canlandırdı. Ege'nin Hamsisi dizisinde Deniz'e hayat verdi. Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakteri ile büyük başarı elde eden Kaygılaroğlu Netflix ekranlarında yayınlanan Aşk 101 dizisinde Sinan'ın yetişkin halini canlandırdı.

uraz2

Gözden kaçırmayın

Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var? Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var?

Mezuniyet filminde Ejder Kapanı, Dönerse Senindir, Nerde Kalmıştık, Bamsı Beyrek, Çakallarla Dans 5, Sen Kiminle Dans Ediyorsun?, Karakomik Filmler, Eltilerin Savaşı filmlerinde yer aldı. Ayrıca birçok reklam filminde de yer almıştır. 2014 yılında kendisi gibi oyuncu Melis İşiten ile dünya evine girdi. Evliliklerinden 2 yıl sonra kızları Ada dünyaya geldi. 2019 yılının temmuz ayında boşandılar. Ada'nın velayeti Melis İşiten'e verildi. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Uraz Kaygılaroğlu Üç Kuruş dizisinde canlandırdığı Kartal karakteri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Uraz Kaygılaroğlu eski halleri ile gündem oldu. Üç Kuruş dizisi ile ekranlara geliyor. Üç Kuruş dizisi Uraz Kaygılaroğlu eski hali dikkatleri üzerine çekti. İşte Kaygılaroğlu'nun eski halleri.

uraz33