5-49
Cesur pozlarıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, bu defa süper minili pozlarıyla olay oldu. Tilki'nin iddialı paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni yağdı.
1-66
Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Tilki, süper minili pozlarına ''Sürpriz geliyor'' notunu düştü.

9-20

21 yaşındaki ünlü şarkıcının, Instagram'da 3 milyona yakın takipçisi bulunuyor.

2-68

Cüretkar pozlarıyla adından söz ettiren Tilki, geçtiğimiz günlerde meslektaşı Gülşen'in sahne kıyafetleri hakkında konuşmuştu.

3-61

Tilki, iddialı sahne kıyafetleriyle magazin gündemine oturan Gülşen için ''Gülşen Hanım şu anda giydiği her şeyi kaliteyle taşıyan ve en önemlisi kendi sözünü ve müziğini yapan bir kadın-anne. Çok ayıp yaptığınız. Dünyada müzik yapan insanlar kaygılandığı için mi güzel stylingler yapıyor? Biz burada neden bu zihniyeti aşamıyoruz? Çok sürrealsiniz ya!" ifadelerini kullanmıştı.

6-36

Aleyna Tilki, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında seslendirdiği 'Gesi Bağları' şarkısıyla şöhret kapısını aralamıştı.

325033-aleyna-tilki-paylasimiyla-instagram-i-salladi-5e0d063d4ab3bpage-42

Tilki; Sen Olsan Bari, Cevapsız Çınlama, Bu Benim Masalım ve Dipsiz Kuyum gibi şarkılarla milyonların tanıdığı bir isim haline geldi.