Üniversiteler Tatil Mi 30 Kasım Hangi Üniversiteler Tatil Edildi? Üniversiteler tatil edildi mi? Peş peşe tatil açıklamaları gelirken üniversiteler tatil edilecek mi merak edildi

Üniversiteler Tatil Mi 30 Kasım Hangi Üniversiteler Tatil Edildi? Üniversiteler tatil edildi mi? Peş peşe tatil açıklamaları gelirken üniversiteler tatil edilecek mi merak edildi. Ülkenin genelinde etkisini gösteren lodos yüzünden okullar tatil mi oldu? Türkiye genelinde dün akşam ve bugün de etkisini sürdüren fırtına ve şiddetli rüzgar sebebi ile ağaçlar devrildi, binaların çatıları uçtu, araçlar zarar gördü. Bu sebeple birçok ilde okullar tatil edildi. Peki üniversiteler tatil mi edilecek? Öğrenciler ve veliler merakla bekleniyor.

Asgari Ücret Belli Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı Asgari Ücret Belli Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı

ÜNİVERSİTELER TATİL EDİLDİ Mİ?

İstanbul'da şiddetli fırtına etkili olurken lodos nedeni ile vatandaşlar zor anlar yaşıyor. Ülke genelinde üniversitelerin durumu ne olacağı merak ediliyor. Birçok ilçede çatı ve dükkan tabelaları caddeye savrulurken yaralanan vatandaşlar hastaneye kaldırdı.

yalovada okullar tatil mi

4 kişinin hayatını kaybettiği kentte fırtına sebebi ile 30 Kasım Salı günü yüz yüze eğitime İstanbul'da ara verildi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "İstanbul'da hayatı olumsuz etkileyen Lodos nedeniyle İstanbul'da salı günü ilkokul, ortaokul ve lise kademeleri dahil tüm okulların tatil oldu." açıklamasında bulundu. İstanbul'da okulların tatil olduğunu duyurdu. Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, olumsuz hava koşulları ve lodos nedeniyle yarın il genelinde yüz yüze eğitimin bir gün süreyle tatil edildiğini açıklarken, Sakarya'da da eğitime 1 gün ara verildi. Peki üniversiteler eğitime ara verdi mi? Üniversiteler son dakika eğitim açıklaması...

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada "Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünden alınan son verilere göre; ilimizdeki kuvvetli rüzgâr ve fırtınanın, bu gece yarısına kadar 90-110 km/sa hızda devam ederek gece saatlerinden itibaren hızını biraz azaltacağı ve yarın saat 18.00'e kadar 70-90 km/sa hızda sürdüreceği tahmin edilmektedir. İstanbullu vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin olumsuz hava koşulları sebebiyle mağduriyet yaşamamaları için Valiliğimizce; resmî-özel tüm okullar, halk eğitim merkezleri, olgunlaşma enstitüleri, özel öğretim kursları, motorlu taşıt sürücü kursları, çeşitli kurslar, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, resmî okullardaki destekleme ve yetiştirme kursları ile özel okullardaki takviye kursları da dahil olmak üzere; bütün eğitim kurumlarında 'yüz yüze eğitim' faaliyetlerine 30 Kasım 2021 Salı günü 1 gün süreyle ara verilmiştir." ifadelerine yer verildi. Fakat üniversiteler hakkında açıklama yapılmadı.