Ulu Ece Ne Demek Destan Ulu Ece Anlamı Ne? Ulu Ecelik nedir? Ulu Ece kime denir? Atv ekranlarının sevilen dizisi Ulu Ecelik kavramı merak ediliyor. Destan Ulu Ecelik Nedir Ulu Ece Kime Denir? Destan dizisi Ulu Ece kime denir Ulu Ecelik hakkında merak edilenler..  Atv ekranlarının yeni dizisi Destan dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekti. Yeni dizi Destan' ın yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturuyor. Senaryosunu ise Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme almaktadır. Peki dizinin Ulu Ece'si kimdir? Destan dizisi yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Destan konusu ve oyuncu kadrosu merakla araştırılıyor. Dizide Ulu ece kime denir merak ediliyor. Destan dizisi ulu ecelik kavramı nedir?

Destan dizisi Orta Asya' nın bozkırında Gök Kağanı Korkut Han' ın yetim bıraktığı destan savaşçı Akkız ve Gök Sarayında Korkut Han' ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasında geçen destansı aşkı konu alır. Akkız savaşçı bir kızdır. Obası ile birlikte hayatta kalma mücadelesi verirken, hancının oğlu Batuga' ya aşık olur. Destan hikayesi ise bu ikilinin aşkını içeren bir hikayeyi konu alır. Peki dizide Ulu Ece kimdir? Ulu Ece ne demek? Ulu Ece hakkında merak edilenler..

ece-5

ULU ECE NE DEMEK?

Destan dizisi karakterleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Dizide Ulu Ece bir kişiden çok kavram anlamına geliyor. Ulu Ece Alpagu Hanınn eşi. Dizide Ulu Ece Hanın eşi olan kişi demek. Gök Kağan'ın eşi kim ise Ulu Ece o kişi olur. Ulu Ece'yi dizide Deniz Barut canlandırıyor. Ulu Ece Batuga'nın baba bir abilerinin annesine hayat veriyor. Rus Vareg Kinezi'nin kızı olan Ulu Ece dizide Deniz Barut tarafından canlandırılıyor. Peki Deniz Barut kim? Destan dizisi Ulu Ece kim?

DENİZ BARUT KİMDİR?

29 Mart 1983 tarihinde dünyaya geldi. Denizli'de dünyaya gelen oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Fotoğrafçılık ve Video Bölümü’nden mezun oldu. Çektiği fotoğraflarla karma sergilerde yer almıştır.

Model de olan oyuncu ilk kez Dadı dizisinde yer aldı. Ardından Kaybolan yıllar, Elde var Hayat, Anneler ile Kızları, Lale Devri, Kara Para Aşk, Son Çıkış, Hayatımın Aşkı gibi yapımlarda yer almıştır.

Ünlü oyuncu, 2018 yılında Star Tv'de yayınlanan Avlu dizisinde Melis Ersoy'u canlandırdı. Ardından Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nda yer alan oyuncu Sol Yanım dizisinde Nil karakterine hayat verdi.

38 yaşındaki başarılı oyuncu Deniz Barut son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Destan isimli dizinin kadrosuna dahil oldu. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.