Ülker Çikolatalı Gofreti Reklamındaki Kadın Kim? Ezgi Eyüboğlu kaç yaşında, nereli? Ülker Çikolatalı Gofret reklamındaki kırmızı elbiseli kadın kim?

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

Ülker Çikolatalı Gofreti Reklamındaki Kadın Kim? Ezgi Eyüboğlu kaç yaşında, nereli? Ülker Çikolatalı Gofret reklamındaki kırmızı elbiseli kadın kim? Ünlü oyuncu Ezgi Eyüboğlu Ülker Çikolatalı Gofret Extra'nın yeni reklam filminde oynadı. Reklamda güzelliği ile dikkat çeken Eyüboğlu'nun kim olduğu insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Teşkilat dizisi ile ekranlara gelen Ezgi Eyüboğlu reklam filminde giydiği kırmızı elbise ile çok beğenildi.

ezgi3

Ülker Çikolatalı Gofret Extra'nın yeni reklam filminde oynayan Ezgi Eyüboğlu Nil Karaibrahimgil'in sevilen şarkısı "XL" şarkısını seslendirdi. Sesi de fazlasıyla beğenilen Ezgi Eyüboğlu'nun yer aldığı reklam filmi sosyal medyada da gündem oldu. Fazlasıyla beğenilen reklam filminde Eyüboğlu'nun kırmızı elbisesi dikkat çekti. Peki Ülker Çikolatalı Gofret Extra'nın reklam filminde oyuncu Ezgi Eyüboğlu kimdir? Yeni reklam filmi hem dijital platformlarda hem de TV'de aynı anda yayına giren Ezgi Eyüboğlu başarısı ile dikkatleri üzerine çekti. Nil Karaibrahimgil'in bir döneme damgasını vuran "XL" şarkısını seslendiren Eyüboğlu'nun sesi de çok beğenildi. Sosyal medyada da gündem olan reklam filminin ardından Ezgi Eyüboğlu'nun hayatı araştırılmaya başlandı. Peki Ezgi Eyüboğlu kimdir, kaç yaşında?

EZGİ EYÜBOĞLU KİMDİR?

15 Haziran 1988 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Ezgi Eyüboğlu İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde master yaptı. İlk kez 2007 yılında Senin Uğruna dizisinde oynadı. Ardından Arka Sokaklar'da oynayan Ezgi Eyüboğlu Kalbim Seni Seçti dizisinde Derin'e hayat verdi. 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Hatun rolüyle ünlenmiştir. Ardından Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde rol almıştır. Zeynep karakteri ile büyük başarı elde etti. 

Yalan Dünya'da konuk oyuncu olarak yer alan Eyüboğlu İntikam dizisinde Cemre'yi canlandırdı. Ulan İstanbul'da Ada'ya hayat veren Ezgi Eyüboğlu Adı Mutluluk dizisinde Kumsal'a hayat verdi. Bir Aile Hikayesi dizisinde Nil'i canlandırdı. Son olarak Teşkilat dizisinde Ceren'e hayat verdi.

ezgi2

Kutsal Damacana Dracoola'da yer alan Eyüboğlu Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filminde Nihal'e hayat verdi. Yol Arkadaşım 2 filminde Çilek'i canlandırdı. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 33 yaşındaki Ezgi Eyüboğlu 2016 yılında Kaan Yıldırım ile evlenmişti. 2019 yılında ise yollarını ayırma kararı almışlardır.