Ücretsiz PS5 ve Xbox Series X/S yükseltmelerini içeren Cyberpunk 2077 bugün 5 dolara satışta. Özellikle Cyberpunk 2077'nin her iki sürümünün sahipleri, oyunun Şubat ayında PS5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülmesinin ardından ücretsiz bir yeni nesil yükseltmeden yararlanabilirler.

Ücretsiz PS5 ve Xbox Series X/S yükseltmelerini içeren Cyberpunk 2077 bugün 5 dolara satışta. Özellikle Cyberpunk 2077'nin her iki sürümünün sahipleri, oyunun Şubat ayında PS5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülmesinin ardından ücretsiz bir yeni nesil yükseltmeden yararlanabilirler. Cyberpunk, son konsol neslinin en büyük oyunlarından biri olarak faturalandırıldı, ancak piyasaya sürüldüğünde başlık için işler kötü gitti.

Üç gecikmenin ardından, merakla beklenen RPG, bir dizi teknik sorunla Aralık 2020'de geldi ve bunun sonucunda para iadesi teklif edildi ve oyun PlayStation Store'dan çekildi. Cyberpunk, son konsol neslinin en büyük oyunlarından biri olarak dikkatleri üzerine çekti.

WhatsApp'ta Topluluklar İçin Vizyon paylaşmak WhatsApp'ta Topluluklar İçin Vizyon paylaşmak

Oyunu geliştirmek için altı aylık yamaların ardından, CD Projekt'in Cyberpunk 2077'nin performansının "tatmin edici" bir seviyeye ulaştığına inandığını söylediği Haziran 2021'de Sony'nin çevrimiçi pazarına geri döndü. Ancak, aynı hataları yapmamasını sağlamak için oyunun PS5 ve Xbox Series X/S sürümünü ertelemeyi seçti ve yeni nesil sürümler nispeten iyi karşılandı. PS5 ve Xbox Series X/S sürümünü erteleme kararı ne kadar doğruydu?

PS5 ve Xbox Series X sürümleri, diğer görsel ve teknik iyileştirmelerin yanı sıra ışın izleme özellikleri, dinamik ölçekleme ve daha hızlı yükleme ile 4K çözünürlüklü grafikler içerir. Bu arada Xbox Series S, 1440p / 30fps'de çalışıyor. PS5 ve Xbox Series X sürümleri çözünürlükleri ve performansları ile dikkatleri üzerine çekiyor.