Üç Kuruş Servek Kim Ferhan Servekimi Öldürecek? işte Üç Kuruş dizisi ile ilgili son dakika gelişmeleri haberimizde sizlerle..

Üç Kuruş Servek Kim Ferhan Servekimi Öldürecek? işte Üç Kuruş dizisi ile ilgili son dakika gelişmeleri haberimizde sizlerle..

Üç Kuruş dizisi ile ilgili tüm gelişmeler, Ferhan bu hafta ne planladı haberlerimizde sizlerle olmaya devam edecek. Sevilen dizi Üç Kuruş bu hafta da yeni bölümü ile Pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında yerini alıyor. 

Üç Kuruş Ferhan' ın Gerçek Adı Nedir? Üç Kuruş Ferhanı Kim Canlandırıyor?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş' da Ferhan karakterini Diren Polatoğulları canlandırmaktadır. 

Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor? Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor?

Diren Polatoğulları Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Diren Polatoğulları, 1980 yılında istanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Diren Polatoğulları, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk değitimleri almıştır. Sonrasında ise birçok başarılı projede de boy göstermiştir.

Başta Kurtlar Vadisi ve Pusu olmak üzere  Saklı Hayatlar, Aşk ve Devrim, Bir Ses Böler Geceyi, Kurtuluş Son Durak, Üsküdar'a Giderken, Karadayı, Son, Eski Hikaye, Kaçak, Şevkat Yerimdar, Kırık Kalpler Bankası, Küçük Esnaf gibi başarılı projelerde de isminden söz ettirmiştir. Bunlara ek en son FOX TV ekranlarının sevilen reyting rekortmeni dizisi olan Kırmızı Oda' da Hamdi baba isimli karaktere hayat vermiştir. 

Sevilen oyuncu Diren Polatoğulları şimdilerde ise Show Tv ekranlarının yeni dizi Üç Kuruş' ta Ferhan karakteri ile ekranlarda yerini almaktadır.