Üç Kuruş dizisinin son sahnesi gündeme damgasını vurdu işte tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

Üç Kuruş dizisinin son sahnesi gündeme damgasını vurdu işte tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Üç Kuruş Şahin ölecek mi sorusunun cevabı şuan en merak edilen soru olarak gündeme damgasını vuruyor. İşte Üç Kuruş dizisindeki ahin karakteri ölecek mi yoksa Üç Kuruş dizisinde yer alan Kartal, Şahin' i kurtaracak mı izleyerek göreceğiz. İşte tüm detaylar sizlerle..

Uc-Kurus-Dizisi-Sahin-Kimdir

Üç Kuruş dizisinin başrolünde yer alan Kartal karakteri, Çıngıraklı mahallesinin kurnaz ve çok sinirli olan suç lideridir. Bir tane seri katil yüzünden Kartal' da saldırıya uğrar ve bu yüzden de mahalledeki otoritesi sarsılır bu yüzden de düşmanı olan komiser Efe ile işbirliği yapmak zorunda kalır. 

Üç Kuruş Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Tuğçe Yolcu, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Ömer Civan Şit, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu