Üç Kuruş Oktay Ölüyor Mu Civan Canova Diziden Neden Ayrılıyor? Üç Kuruş Oktay diziden neden ayrıldı? Üç Kuruş Civan Canova hayatı

Üç Kuruş Oktay Ölüyor Mu Civan Canova Diziden Neden Ayrılıyor? Üç Kuruş Oktay diziden neden ayrıldı? Üç Kuruş Civan Canova hayatı.. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi sevilen oyuncularından olan Civan Canova diziden neden ayrılıyor? Civan Canova neden ayrıldı?

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş dizisi başarısı ile gündeme geliyor. Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda yer alan isimlerden olan Civan Canova ayrıldı mı?

civan2-2

ÜÇ KURUŞ CİVAN CANOVA NEDEN AYRILDI?

Ünlü oyuncu rol için Civan Canova karakteri için "'Oktay' kadar ağır yaşamasam bile benim de içime döndüğüm, çevremi ihmal ettiğim, kendime öfkelendiğim, vicdanımla baş başa kaldığım, hayattan soyutlandığım, alkole sığındığım zamanlar oldu. Çok şükür ki üstesinden geldim hepsinin. Çok çabaladım ama hallettim. Kendime sağlıklı, üretken, dingin bir hayat kurdum yıllar önce. Oynadığınız oyunlar, canlandırdığınız rol kişileri, seyirciye olduğu kadar size de ayna tutar." ifadelerine yer vermişti. 

Henüz Civan Canova ayrılıp ayrılmayacağı henüz belli değil. Civan Canova diziden ayrılacak mı merak ediliyor. Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş dizisinde Oktay'ı Civan Canova canlandırıyor. Ünlü oyuncu dizinin önemli oyuncularından Kartal'ın babasını canlandırıyor.