Üç Kuruş Nezih Bey Kim Gerçek Adı Ne Zafer Algöz Kaç Yaşında Üç Kuruş Zafer Algöz nereli, hayatı..

Üç Kuruş Nezih Bey Kim Gerçek Adı Ne Zafer Algöz Kaç Yaşında Üç Kuruş Zafer Algöz nereli, hayatı.. Show Tv'nin sevilen dizisi Üç Kuruş Nezih kim? Üç Kuruş Bahar'ın Babası Nezih Kim Gerçek Adı Ne? Üç Kuruş Bahar'ın Babası Nezih Kim Üç Kuruş Zafer Algöz Kaç Yaşında? Üç Kuruş dizisi Zafer Algöz sürprizi.. Bahar'ın babası Zafer Algöz nereli, hayatı.. Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur'un yerine yayınlanmaya başlayan Üç Kuruş dizisinin kadrosuna, sevilen oyuncu Zafer Algöz de katıldı. Show Tv'nin yeni dizisi ekranlarda bomba gibi başladı. Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç ne Diren Polatoğlları'nın paylaştığı Üç Kuruş'a katılan Zafer Algöz, yeni bölümde Bahar karakteriyle karşımıza çıkacak oyuncu Nesrin Cavadzade'nin babası Nezih'i canlandırıyor. Üç Kuruş Bahar ve babası Nezih, dizinin kadrosuna katılıyor. Peki Üç Kuruş'un Nezih'i kimdir?

üç-2

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

 Ay Yapım imzalı yeni dizi 8 Kasım Pazartesi ikinci bölümü ile ekranlara gelecek olan diziye Zafer Algöz katıldı. Ay Yapım imzalı Show Tv'nin yeni iddialı dizisi Üç Kuruş yayın tarihi belli oldu. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizinin yayın tarihi belli oldu. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi ikinci bölüme dahil olan Zafer Algöz kimdir, kaç yaşında? Zafer Algöz nereli, hayatı.. Üç Kuruş'un Nezih Bey'i kim? Bahar'ın Babası kim? Zafer Algöz nereli?

ZAFER ALGÖZ KİMDİR?

30 Ağustos 1961 tarihinde dünyaya geldi. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazandı. 1985 yılında mezun olup aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı. İstanbul Devlet Tiyatrosuna tayini çıkan Zafer Algöz birçok tiyatro ödülünü kazandı. Macbeth, Hamlet, Karanlıkta Komedi, Yaşar ne Yaşar ne Yaşamaz, Amadeus, Çok Yaşa Komedi gibi rol aldığı oyunlar vardır.

Saygılar Bizden, Oğlum Adam Olacak, Komşu Komşu, Ağır Roman, Duruşma, Esir Şehrin İnsanları, O Şimdi Mahkum, Sınav, Umut, AROG, Hasret, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, İbreti Alem, Dedemin İnsanları, Leyla ile Mecnun, Pek Yakında, Beni Böyle Sev, Kaçma Birader, İntikam, Bir Deli Sevda, Hayatımın Aşkı, Yok Artık 2, Muhteşem İkili, Börü, Karakomik Filmler, Karakomik Filmler 2, Tutunamayanlar, İlginç Bazı Olaylar gibi yapımlarda yer alan başarılı oyuncu son olarak Üç Kuruş dizisinde Nezih'e hayat veriyor.

60 yaşındaki ünlü oyuncu Lale Algöz ile evlidir. Güner ve Cevdet adında çocukları vardır. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.