Sevilen dizi Üç Kuruş yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Show Tv ekranlarında kendini gösteren sevilen dizi Üç Kuruş ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberlerimiz kamumanset.com' da sizlerle olmaya devam edecek. İşte tüm detaylar ve gelişmeler..

Sevilen dizi Üç Kuruş yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Show Tv ekranlarında kendini gösteren sevilen dizi Üç Kuruş ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberlerimiz kamumanset.com' da sizlerle olmaya devam edecek. İşte tüm detaylar ve gelişmeler..

Show Tv ekranlarının yeni dizisinde gerçekler bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor. Ferhan Şensoy karakterinin öldü olarak bilinen annesi Nesrin Şensoy yeni bölümlerde aslında öldü mü yoksa hala yaşıyor mu ortaua çıkacak. Dizinin yeni bölümlerinde çok olaylı sahneleri ile ekranlarda yerini almaya devam edecek olan yeni dizi Üç Kuruş her hafta pazartesi günleri saat 20.00 de SHow Tv ekranlarında sizlerle olacak. Dizinin detayları ve gelişmeleri ise kamumanset.com sitemizde sizlerle olmaya devam edecek. 

Üç Kuruş Dizisi Konusu

Üç Kuruş dizisi Kartal’ın liderliğini yaptığı renkli ve hareketli Roman mahallesi olan Çıngıraklı mahllesinde geçen ve mahallesini ve insanlarını koruyan Kartal ve ilk zamanlarda onu içeri tıkmak için uğraşan ancak mesai arkadaşı ve babsı olarak sevdiği arkdaşının öldürülmesi olayı ile bir anda Kartal ile iş birliği yapmak zorunda kalır ve dizide seri katil olan Ferhan Şensoy’u bulma peşine düşer. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır. Ayrıca dizide Kartalın kız kardeşi Leyla ve Komser Efe’nin aşkıyla birlikte Kartal ve Bahar’ın aşkının filizlendiği bir dizi ile karşı karşıyayız.

Üç Kuruş Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler var

Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Çukur dizisinde olduğu gibi sürekli giren ve çıkan oyuncular olacağı aşikar. Ancak Şu halde dizinin başrollerinde  Uraz Kaygılaroğlu, Aslıhan Malbora ve Ekin Koç bulunmaktadır.

Uraz Kaygılaroğlu-  Kartal

Aslıhan Malbora- Leyla

Aytaç Uşun- Batu

Ekin Koç- Polis Efe

Burak Altay- Bülent

Nursel Köse-Kartal’ın Halası Neriman

Civan Canova- Oktay (Kartalın babası)

Nesrin Cavadzade- Bahar

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Damla Makar- Neriman’ın Kızı Halide

Diren Polatoğulları- İrfan

Umutcan Ütebay- Şahin (Kartal’ın Kardeşi)

Ercan Kesal- Halit

Mustafa Kırantepe- Ruşen

Uğur Yıldıran- Şesu

Melissa Yıldırımer- Nesrin

Süreyya Kilimci- Semiha

Cenk Kangöz- Mesut

Alişan Uğur- Konyalı

Muttalip Müjdeci- Sahir

Asena Girişken- Asena

Tuğçe Yolcu- Hazal

Erkan Üçüncü- Mirsad

Aylin Engöz- Neşe

Volkan Kıran- Kamil

Özkan Özipek- Ahmet

Ömer Çobanoğlu- Şeso

Ömer Civan Şit- Hüseyin

Zafer Algöz-Bahar’ın Babası

Goncagül Sunar