Üç Kuruş Neriman Kaç Yaşında Nursel Köse Hangi Dizilerde Oynadı? Nursel Köse kaç yaşında, hayatı Nursel Köse hakkında merak edilenler

Üç Kuruş Neriman Kaç Yaşında Nursel Köse Hangi Dizilerde Oynadı? Nursel Köse kaç yaşında, hayatı Nursel Köse hakkında merak edilenler.. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi başrol oyuncusu Nursel Köse kimdir, kaç yaşında? Nursel Köse hayatı..

nursel3

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda başrol oynayan Nursel Köse kimdir, nereli? Nursel Köse evli mi, çocuğu var mı? Nursel Köse hangi dizilerde yer aldı? İşte Üç Kuruş dizisinin Neriman'ı Nursel Köse kimdir? Nursel Köse nereli, hayatı..

NURSEL KÖSE KİMDİR?

29 Mart 1961'de Malatya'da dünyaya geldi. 17 yaşındayken Köln Üniversitesi Mimarlık öğrenimi için Almanya'ya gitmiştir. Ünlü oyuncu öğrencilik zamanında oyunculuk, komedyenlik, yazarlık ve şairlik yapmıştır. Ünlü yönetmen, oyuncu ve komedyen olarak Türk ve Alman Off tiyatrolarında sahne aldı. Daha sonra mimarlık alanında kariyer yapmaya devam etmiştir.

nursel

Yasemin, Anam, 7 Avlu, Yaşamın Kıyısında, 72. Koğuş, Merhaba, Kardelen, Kuzu, İçimde Akan Nehir, Kaçma Birader, Eski Köye Yeni Adet, Ölü Yatırım gibi sinema filmlerinde yer alan ünlü oyuncu ayrıca Sessiz Gece, Köprü, Kavak Yelleri, Kalpsiz Adam, Kış Masalı, Al Yazmalım, Kötü Yol, Paramparça, Güvercin, Arıza, Menajerimi Ara gibi dizilerde yer aldı.

Birçok tiyatro oyununda yer almıştır. 60 yaşındaki ünlü oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu ve Diren Polatoğulları gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş adlı dizide oynamaktadır. Dizide Neriman karakterine hayat vermiştir.