Üç Kuruş Dizisi Ne Zaman Başlıyor Net Tarih Belli Oldu Üç Kuruş dizisi yayın tarihi belli oldu Show Tv Üç Kuruş dizisi ne zaman başlıyor? Üç Kuruş oyuncuları detayları kamumanset.com' da..

Kamumanset.com - Üç Kuruş Dizisi Ne Zaman Başlıyor Net Tarih Belli Oldu Üç Kuruş dizisi yayın tarihi belli oldu Show Tv Üç Kuruş dizisi ne zaman başlıyor? Üç Kuruş oyuncuları detayları kamumanset.com' da.... Ay Yapım imzalı Show Tv'nin yeni iddialı dizisi Üç Kuruş yayın tarihi belli oldu. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizinin yayın tarihi belli oldu. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi ne zaman başlıyor? Üç Kuruş dizisine dair merak edilenler..

üç3-1

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yen dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor.

ÜÇ KURUŞ OYUNCULARI

Kartal -Uraz Kaygılaroğlu 
Efe -Ekin Koç 
İrfan -Diren Polatoğulları 
Bahar -Nesrin Cavadzade 
Leyla -Aslıhan Malbora 
Neriman -Nursel Köse 
Oktay -Civan Canova 
Bülent Komiser -Burak Altay 
Ruşen -Mustafa Kırantepe 
Şesu -Uğur Yıldıran 
Batu -Aytaç Uşun 
Mesut -Cenk Kangöz 
Şahin -Umutcan Ütebay
Neşe -Aylin Engör 
Hazal -Tuğçe Yolcu  
Halide -Damla Makar 
Konyalı -Alişan Uğur 
Nesrin -Melisa Yıldırımer 
Semiha -Süreyya Kilimci 
Peri -Asena Girişken 
Sahir -Muttalip Müjdeci 
Mirsad -Erkan Üçüncü 
Hüseyin -Ömer Civan Şit 
Kamil -Volkan Kıran 
Ahmet -Özkan Özipek 
Seco -Ömer Çobanoğlu 

üç2-1

ÜÇ KURUŞ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Gözden kaçırmayın

Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu

İçerde, Çukur gibi iddialı dizilerin ardından Üç Kuruş'u televizyon ekranlarına getirmeye hazırlanan Ay Yapım yeni dizisi ile ekranlara müthiş bir dönüş yapmayı planlıyor. Çukur'un final bölümünde "İçerde'den çıktık Çukur'a düştük. Şimdi sırada Üç Kuruş" diye tanıtımı yapılan dizi izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. Üç Kuruş dizisi 1 Kasım Pazartesi günü Show Tv ekranlarında başlıyor. Üç Kuruş bundan sonra her Pazartesi akşamı Show Tv'de yer alacak.