Üç Kuruş dizisi yeni bölümü ile bu akşam yeniden Show Tv ekranlarında sizlerle.. Üç Kuruş dizisi detayları ve gelişmeleri haberimizde kamumanset.com' da sizlerle.. İşte detaylar.

Üç Kuruş dizisi yeni bölümü ile bu akşam yeniden Show Tv ekranlarında sizlerle.. Üç Kuruş dizisi detayları ve gelişmeleri haberimizde kamumanset.com' da sizlerle.. İşte detaylar.

'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey 'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

üçkuruş-1

Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile Shıw Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizide yeni bir isim daha görüyoruz bu akşam, Mirsad karakteri. Üç Kuruş dizisinde bu akşam yeni bir yüz görüyoruz Mirsad, Mirsad karakterini Erkan Üçüncü canlandıracak. 

Başarılı oyuncu Erkan Üçüncü, 1962 yılında dünyaya gelmiştir. Şimdilerde dizilerde yer alan başarılı oyuncu Erkan Üçüncü, başarılı bir tiyatro oyuncusudur. Erkan Üçüncü 1.75 boyunda, 95 kg ağırlığındadır. Kahverengi göz rengine sahip olan başarılı oyuncu Erkan Üçüncü esmer ten rengindedir. 

Kadıkçy Hal Eğitim Merkezi, Şan Tiyatrosu, Nöbetçi Tiyatro Ortooyuncular gibi tiyatrolarda sahne almıştır. 

McDonald' s, İstikbal, Akbank gibi başarılı reklam filmlerinde yer almıştır.  

Başarılı oyuncu Erkan Üçüncü, Ferhan Şensoy' un yer aldığı bir reklam filminde yer alarak büyük başarıya imza atmıştır. 

Bu sezonda başarılı oyuncu Erkan Üçüncü, Mirsad karakteri ile Üç Kuruş dizisinde ekranlarda yerini alacak. Erkan Üçüncü Üç Kuruş dizisi dışında Mutlu Ol Yeter, Keşanlı Ali Destanı, Yabancı Damat, Yeter Anne, Boş Gezen ve Kalfası, Analı Oğullu, Varsayalım İsmail, Dikkat Bebek Var, Ruhsar gibi çok başarılı projelerde yer alarak ekranlarda kendini göstermiştir. 

Başarılı oyuncu Erkan Üçüncü diziler dışında film projelerinde de yerini almıştır. Arif ve 216 filminde Toros Hayri karakterini canlandırmıştır. Taken 2, Memlekette Demokrasi Var, Pardon, Kutsal Damacana gibi başarılı projelerde boy göstermiştir. 

Şimdilerde ise başarılı oyuncu Erkan Üçüncü' yü Üç Kuruş dizisi ile Show Tv ekranlarında Mirsad karakteri olarak izleyeceğiz. 

Yer Aldığı Film ve Diziler

2021 - Üç Kuruş - Mirsad-  - Televizyon Dizisi
2018 - Arif V 216 - Toros Hayri
2015 - Mutlu Ol Yeter - Bakkal-  - Televizyon Dizisi  
2014 - Anasının Oğlu - Hintli-  - Televizyon Dizisi
2012 - Takip: İstanbul - Barber 
2010 - Memlekette demokrasi var - Arap Bakkal 
2008-2009 - Benim annem bir melek - Televizyon Dizisi 
2007 - Kutsal Damacana Taksici - Taxi Driver 
2005 - Pardon - Nöbetçi Jandarma
1995 - Boşgezen ve kalfası - Etiyopyali Taksici - Televizyon Dizisi 

Üç Kuruş dizisi yeni sezon boyunca Show Tv ekranlarında saat 20.00 de pazartesi günleri yayınlanmaya devam edecek. Üç Kuruş dizisi ile ilgili detaylar ve gelişmeler için kamumanset.con' u ve haberlerimizi takipte kalınız.