Üç Kuruş Leyla Ölüyor Mu Ferhan Leyla'yı Öldürecek Mi? Üç Kuruş Son Bölüm Fragmanı Leyla ve Ferhan Uçuruma Sürükleniyor Üç Kuruş Leyla Ölecek mi?

Üç Kuruş Leyla Ölüyor Mu Ferhan Leyla'yı Öldürecek Mi? Üç Kuruş Son Bölüm Fragmanı Leyla ve Ferhan Uçuruma Sürükleniyor Üç Kuruş Leyla Ölecek mi? Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı ile izleyicinin dikkatini çekti. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi son bölüm fragmanı ile izleyenlerin nefesini kesti.

üç kuruş-3

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki Üç Kuruş dizisi Leyla ölecek mi? Aslıhan Malbora diziye veda mı ediyor? Üç Kuruş dizisi Leyla ölüyor mu?

ÜÇ KURUŞ LEYLA ÖLECEK Mİ?

Üç Kuruş dizisinin fragmanında Ferhan'ın Leyla'yı uçuruma sürüklediği görülüyor. Kartal ise olanlardan dolayı kendini suçluyor. Efe, Leyla'nın kayboluşu ile beraber yıkılıyor ve Ferhan'a güvendiği için Kartal'dan hesap soruyor. 

leyla ölecek

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

Neriman'ın ikazı ile beraber Oktay kızının kaçırıldığını öğreniyor ve kendi kafasına silah dayıyor. Leyla'nın yokluğu Çıngıraklı'daki dengeleri değiştirirken Bahar ve Kartal arasında şok bir yakınlaşma yaşanıyor. Nezih ise Baybars'a Kartal'ın kendisine savaş açtığını söylüyor. 

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi son bölüm fragmanı izleyiciyi heyecanlandırdı. Üç Kuruş 9. bölümü ile bu akşam Show Tv ekranlarında olacak. Üç Kuruş Leyla ölecek mi? Ferhan Leyla'yı öldürecek mi saat 20:00'da Show Tv'de