Üç Kuruş Konyalı Ölüyor Mu Diziden Ayrılıyor Mu? Üç Kuruş dizisinin Konyalı'sı öldü mü? Üç Kuruş Konyalı'yı öldürdüler mi?

Üç Kuruş Konyalı Ölüyor Mu Diziden Ayrılıyor Mu? Üç Kuruş dizisinin Konyalı'sı öldü mü? Üç Kuruş Konyalı'yı öldürdüler mi? Show Tv'nin yeni dizisi Üç Kuruş ekranlarda bomba etkisi yarattı. Ay Yapım imzalı Show Tv'nin yeni iddialı dizisi Üç Kuruş yayın tarihi belli oldu. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizinin yayın tarihi belli oldu. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi Konyalı ölecek mi? Konyalı diziden ayrılıyor mu? Alişan Uğur diziden ayrıldı mı?

konyalı3

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yen dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki dizide Kartal'ın adamı olan Konyalı diziden ayrılıyor mu? Alişan Uğur diziden ayrılacak mı? Konyalı 2. bölümde ölüyor mu?

ALİŞAN UĞUR DİZİDEN AYRILDI MI?

Ünlü sanatçı Özkan Uğur'un oğlu olan Alişan Uğur diziden ayrılacak mı merak konusu oldu. Konyalı'nın ölüp ölmeyeceği henüz belli değil. Üç Kuruş dizisi yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölümde Konyalı'nın ölüp ölmeyeceği merak ediliyor.

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

konyalı2

ALİŞAN UĞUR KİMDİR?

MFÖ'nün efsane müzisyeni Özkan Uğur ve Ağır Roman oyunu ile Türkiye'nin tanınan isimlerinden Aysun Aslan'ın oğlu olan Alişan Uğur 1996 tarihinde dünyaya geldi. İngiltere'de oyunculuk ve müzik eğitimi almıştır. Oyunculuk dışında Royal Acedemy of Dramatic Art’da da 6 ay eğitim görmüştür. 

2011 – 2012 eğitim yılında hem yazıp hem de yönettiği ilk ve ikinci filmleriyle Shorts Film Festival'inde finale kalmıştır. Karakomik Filmler Kaçamak'da yer almıştır. Alişan Uğur şimdilerde Show Tv ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş isimli dizide Konyalı karakterine hayat vermektedir.