Üç Kuruş Komiser Kim Ekin Koç Kaç Yaşında Evli Mi Ekin Koç Dizileri Üç Kuruş komiser nereli? Üç Kuruş Ekin Koç hangi dizilerde oynadı?

Üç Kuruş Komiser Kim Ekin Koç Kaç Yaşında Evli Mi Ekin Koç Dizileri Üç Kuruş komiser nereli? Üç Kuruş Ekin Koç hangi dizilerde oynadı? Show Tv ekranlarında yayınlanan Leyla'nın komiser dediği adam kim? Üç Kuruş komiser kimdir? Üç Kuruş dizisinin Efe'si Ekin Koç Biyografisi.. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi başrol oyuncusu Ekin Koç kimdir, kaç yaşında? Üç Kuruş dizisi başrolü Ekin Koç nereli?

EFE2-2

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Üç Kuruş'ta Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda başrol oynayan Ekin Koç kimdir, nereli? Üç Kuruş'un komiseri kim? Ekin Koç hayatı..

ÜÇ KURUŞ KOMİSER EFE EKİN KOÇ KİMDİR?

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

21 Haziran 1992 tarihinde Antalya'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde İşletme Bölümünde eğitim aldı. İlk kez 2013 yılında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide Tilki karakteri ile ekranlara geldi. Ardından başrollerinde Ayça Bingöl ve Mete Horozoğlu ile beraber yer aldığı Benim Adım Gültepe adlı dizide Seyfi'yi canlandırdı. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde 1. Ahmet'e hayat verdi. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Ahmed Sencer'e hayat verdi. 

EFE3-1

2015 yılında Neslihan Atagül ile Senden Bana Kalan isimli filmde başrol oynadı. Ali ve Nino filminde Mehmed'i canlandırdı. Bizim İçin Şampiyon filminde Farah Zeynep Abdullah ile beraber başrol oynadı. Balkaya filminde de yer aldı. İnternet dizisi 7 Yüz'de Kaan'ı canlandırdı. Bozkır dizisinde Nuri Pamir'e hayat verdi. Birçok ödül alan Ekin Koç katıldığı reklam filmleri ile de dikkatleri üzerine çekti. 29 yaşındaki Ekin Koç son olarak Üç Kuruş dizisinde komiser Efe'ye hayat vermektedir. Üç Kuruş dizisi Komiser Efe'ye hayat veriyor.