Üç Kuruş Efe Kaç Yaşında Ekin Koç Hangi Dizilerde Oynadı? Ekin Koç nereli, hayatı hakkında merak edilenler Üç Kuruş dizisinin Efe'si Ekin Koç Biyografisi.. Detaylar kamumanset.com'da

Kamu Manset - Üç Kuruş Efe Kaç Yaşında Ekin Koç Hangi Dizilerde Oynadı? Ekin Koç nereli, hayatı hakkında merak edilenler Üç Kuruş dizisinin Efe'si Ekin Koç Biyografisi.. Detaylar kamumanset.com'da.  Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi başrol oyuncusu Ekin Koç kimdir, kaç yaşında?

efe3

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda başrol oynayan Ekin Koç kimdir, nereli? Ekin Koç evli mi, çocuğu var mı? Ekin Koç hangi dizilerde yer aldı? İşte Üç Kuruş dizisinin Efe'si Ekin Koç kimdir?

EKİN KOÇ KİMDİR?

21 Haziran 1992 tarihinde Antalya'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde İşletme Bölümünde eğitim aldı. İlk kez 2013 yılında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide Tilki karakteri ile ekranlara geldi. Ardından başrollerinde Ayça Bingöl ve Mete Horozoğlu ile beraber yer aldığı Benim Adım Gültepe adlı dizide Seyfi'yi canlandırdı. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde 1. Ahmet'e hayat verdi. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Ahmed Sencer'e hayat verdi. 

efe2

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

2015 yılında Neslihan Atagül ile Senden Bana Kalan isimli filmde başrol oynadı. Ali ve Nino filminde Mehmed'i canlandırdı. Bizim İçin Şampiyon filminde Farah Zeynep Abdullah ile beraber başrol oynadı. Balkaya filminde de yer aldı. İnternet dizisi 7 Yüz'de Kaan'ı canlandırdı. Bozkır dizisinde Nuri Pamir'e hayat verdi. Birçok ödül alan Ekin Koç katıldığı reklam filmleri ile de dikkatleri üzerine çekti. 29 yaşındaki Ekin Koç son olarak Üç Kuruş dizisinde komiser Efe'ye hayat verdi.