Üç Kuruş Kartalın Kız Kardeşi Kim Efley Efe Layla Aşkı Dizide Doğuyor Aslıhan Malbora sevgilisi var mı? Show Tv dizisi Efley kim? Dizide Leyla ve Efe aşk mı yaşıyor? Dizinin hayranları Ekin Koç ve Aslıhan Malbora'yı birbirine çok yakıştırıyor. Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş dizisi Komiser Efe ve Leyla karakteri aşk yaşayacak. Üç Kuruş dizisi Leyla ve Efe'nin aşkı fazlasıyla dikkat çekiyor. Peki Aslıhan Malbora'nın sevgilisi var mı? Metin Temel ile aşk yaşıyor

ASLIHAN MALBORA KİMDİR SEVGİLİSİ VAR MI?

27 Mart 1995'de Afyonkarahisar'da dünyaya geldi. İlokul ve ortaokul eğitimini Afyon'da tamamlayan ünlü oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümünde eğitim aldı. Üniversite yıllarında oyunculuk eğitimi almaya başlayan oyuncu ilk olarak Akademi 35.5 Sanat Evi´nde eğitim almış, ardından ise oyunculuk yapmaya başladı. 2017 yılında Sezen Ne Yapmaz dizisinde yer aldı. Kalbimin Sultanı dizisinde Saliha'yı canlandırdı. Ağlama Anne dizisinde Zeynep'e hayat verdi. Her Yerde Sen dizisinde Ayda'ya hayat veren ünlü oyuncu Gel Dese Aşk dizisinde Derin'i canlandırdı. Oluversin Gari dizisinde Derya'ya hayat verdi. Aile Hükümeti, Herşeye Rağmen gibi filmlerde yer aldı. 

leyla

Show Tv ekranlarının başrollerinde Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı yeni dizi Üç Kuruş dizisinde Leyla karakterine hayat vermekte olan oyuncu 26 yaşındadır. 163 cm boyu olan Malbora 52 kilodur. Ünlü oyuncu son zamanların dikkat çeken oyuncularından biridir.

EKİN KOÇ KİMDİR SEVGİLİSİ VAR MI

21 Haziran 1992 tarihinde Antalya'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde İşletme Bölümünde eğitim aldı. İlk kez 2013 yılında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide Tilki karakteri ile ekranlara geldi. Ardından başrollerinde Ayça Bingöl ve Mete Horozoğlu ile beraber yer aldığı Benim Adım Gültepe adlı dizide Seyfi'yi canlandırdı. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde 1. Ahmet'e hayat verdi. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Ahmed Sencer'e hayat verdi. 

2015 yılında Neslihan Atagül ile Senden Bana Kalan isimli filmde başrol oynadı. Ali ve Nino filminde Mehmed'i canlandırdı. Bizim İçin Şampiyon filminde Farah Zeynep Abdullah ile beraber başrol oynadı. Balkaya filminde de yer aldı. İnternet dizisi 7 Yüz'de Kaan'ı canlandırdı. Bozkır dizisinde Nuri Pamir'e hayat verdi. Birçok ödül alan Ekin Koç katıldığı reklam filmleri ile de dikkatleri üzerine çekti. 29 yaşındaki Ekin Koç son olarak Üç Kuruş dizisinde komiser Efe'ye hayat verdi. Söylenene göre ünlü oyuncu Koç, Irına Lankova ile aşk yaşıyor.