Üç Kuruş Kartalın Babası Civan Canova Son Hali Koluna Ne Oldu? Üç Kuruş Civan Canova koluna ne oldu? Civan Canova kaza mı geçirdi? Üç Kuruş Kartal'ın babası kim?

Üç Kuruş Kartalın Babası Civan Canova Son Hali Koluna Ne Oldu? Üç Kuruş Civan Canova koluna ne oldu? Civan Canova kaza mı geçirdi? Üç Kuruş Kartal'ın babası kim? Show Tv'nin sevilen dizisi Üç Kuruş Kartal'ın babasının koluna ne oldu merak ediliyor. Dizide kolunun biri kesik olan Kartal'ın babası hikayesi merak ediliyor. Başrollerinde Ekin Koç ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı Üç Kuruş dizisi Kartal'ın babasının koluna ne oldu?

civan2-1

Üç kuruş dizisindeki Oktay karakteri son bölümde en çok merak edilen karakter oldu. Oktay karakteri ile ilgili detaylar ve Oktay karakterini canlandıran Civan Canova kimdir merak ediliyor. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Nesrin Cavadzade, Diren Polatoğulları, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Burak Altay, Civan Canova, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Damla Makar, Umutcan Ütebay, Cenk Kangöz, Tuğçe Yolcu, Asena Girişken, Melisa Yıldırımer gibi isimler yer almaktadır. Dizinin Oktay'ı Civan Canova'nın koluna ne olduğu da merak ediliyor. Civan Canova kaza mı geçirdi? Koluna ne oldu?

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

ÜÇ KURUŞ CİVAN CANOVA KOLUNA NE OLDU?

Dizide Kartal'ın babası Oktay'a hayat vermektedir. Oktay, roman Delon lakabı ile tanınır. Klarnet ustası olan Oktay sol kolu sakat kalınca hayattan soğmuş ve kendisini içkiye vermiştir. Peki Üç Kuruş Civan Canova kimdir? Civan Canova kaç yaşında, nereli?

CİVAN CANOVA KİMDİR?

28 Haziran 1955 tarihinde dünyaya gelmiştir. Senarist, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni olan başarılı oyuncunun küçük yaşta anne ve babası ayrıldı. Annesi ikinci evliliğini dönemin ünlü isimlerinden Kartal Tibet ile yaptı. İlkokuldan sonra yatılı olarak TED Ankara Koleji'nde okumuştur. Ful Yaprakları, Gala, Kör Buluşma, Kızıl Ötesi Aydınlık gibi oyunlarda senaristlik yaptı. Birçok tiyatro oyunu yazdı.

Ayrıca Danton'un Ölümü, Julius Caesar, Kırmızı Pabuçlar, Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası, Antigone gibi birçok tiyatro filminde yer aldı. Ayrıca ünlü oyuncu 72. Koğuş, Sır, Eve Dönüş, Acı Lokma, Mutlu Ol Yeter, Nehir, Arkadaş, Yaşamak Bu Değil gibi sinema filmlerinde yer alan başarılı oyuncu Yalancı Şafak, Çiçek Taksi, Gece Yürüyüşü, Esir Kalpler, Eksik Etek, Arka Sokaklar, Ay Işığı, Karadayı, Fatmagül'ün Suçu Ne, Paramparça, Atiye gibi dizilerde yer alan başarılı oyuncu Üç Kuruş isimli dizide Oktay karakterine hayat veriyor.