Üç Kuruş Kartal ve İrfan Kardeş Mi Kartal'ın Kardeşi Kim? Üç Kuruş İrfan hakkında merak edilenler.. Kartal'ın kardeşi mi? Bu yüzden mi onu öldürmedi? İşte detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Gözden kaçırmayın

Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi

Üç Kuruş Kartal ve İrfan Kardeş Mi Kartal'ın Kardeşi Kim? Üç Kuruş İrfan hakkında merak edilenler.. Kartal'ın kardeşi mi? Bu yüzden mi onu öldürmedi? İşte detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. 

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda sevilen karakterlerden Kartal ve İrfan kardeş mi? Neden ikisinin avcunda da ÇP işareti var?

kartal2

KARTAL VE İRFAN KARDEŞ Mİ?

Dizinin senaristleri İrfan ve Kartal’ın ortak bir geçmişlerinin olduğunu her ikisinin de elinde ÇP simgesinin olmasının bunu açıkladığını belirtiyor. Üç Kuruş dizisinde İrfan'ın Kartal'ı öldürmemesi tam tersi bulunması için onu kurtarması dikkatleri üzerine çekiyor. Peki İrfan neden herkesi öldürüyor? İrfan ile Kartal'ın bir geçmişi mi var? Dizinin başrol karakterlerinin her iki isminde elinde bulunan ÇP simgesi ise merak konusu oldu. İrfan’ın ölüm listesinde olan Kartal elindeki ÇP simgesi sayesinde ölümden kurtulmuştu. Hatta ÇP simgesini gördükten sonra İrfan, Kartal'ı kurtarmak için korna çalmıştı.

İkil kardeş değil fakat birbirinin çok yakın dostu. Kan kardeş olan Kartal ve İrfan çocukluğunda aynı acıyı paylaşıyorlar. İrfan'ın babasını öldüren kişi aynı zamanda Kartal'ın annesini öldürüyor ve ikisinin de eline ÇP (Çingene Piçi) yazıyor. İkilinin geçmişte böyle bir bağının olması İrfan'ın Kartal'ı öldürmek istememesini sağlıyor. Üç Kuruş dizisinde ilerleyen bölümlerde geçmişteki ortak noktanın derinliği açığa çıkacak. Kartal İrfan'ın kim olduğunu öğrenecek mi? Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile beraber İrfan ve Kartal arasındaki bağın ne olduğu da iyice anlaşılacak. Üç Kuruş dizisi Show Tv'de her Pazartesi akşamı 20:00'da yayınlanıyor.