Üç Kuruş Kartal ve Ferhan Düğünde Buluşuyor Üç Kuruş Ferhan ve Kartal Karşı Karşıya Üç Kuruş yeni bölümde neler oluyor?

Üç Kuruş Kartal ve Ferhan Düğünde Buluşuyor Üç Kuruş Ferhan ve Kartal Karşı Karşıya Üç Kuruş yeni bölümde neler oluyor? Show Tv Üç Kuruş dizisinde Kartal ve Bahar'ın düğün sahne olay olacak. Düğüne katılacaklardan biri olan Ferhan'ın Kartal'la karşı karşıya geldiği sahne olacak. Show TV ekranlarının yeni sezonda Çukur'un yerine ekrana gelmeye başlayan Üç Kuruş dizisi fazlasıyla dikkat çekti.

tarık2

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Üç Kuruş dizisi düğün sahnesine ünlü şarkıcı Tarık Mengüç konuk oluyor. Tarık Mengüç, Üç Kuruş'un yeni bölümünde Bahar ve Kartal'ın düğün sahnesinde rol alacak. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları'nın yer aldığı dizinin düğün sahnesi çok konuşulacak. Show TV'de pazartesi akşamları seyirci karşısına çıkan Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisinin 6. bölümüne şarkıcı Tarık Mengüç konuk oluyor. 

Üç Kuruş'ta Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor.

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş dizisinde Bahar ve Kartal'ın düğün tarihi çok konuşuldu. Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Molbora, Nursel Köse, Civan Canova, Zafer Algöz, Alişan Uğur, Asena Girişken, Aylin Engör, Aytaç Uşun, Burak Altay, Cenk Kangöz, Damla Makar gibi isimler yer alıyor.

üç kuruş-2

ÜÇ KURUŞ FERHAN İLE KARTAL DÜĞÜN SAHNESİ

Üç Kuruş Kartal ve Bahar'ın gösterişli düğünü dikkat çekiyor. Bahar'ın giydiği kıyafeti ve düğün ortamını gören Nezih ise çok şaşırıyor. Kartal ise düğünde Ferhan'ı görüyor. Ferhan ve Kartal sahnesi izleyici tarafından oldukça ilgiyle takip ediliyor.