Üç Kuruş Kartal Kaç Yaşında Uraz Kaygılaroğlu Evli Mi? Uraz Kaygılaroğlu nereli, hangi dizilerde oynadı? Uraz Kaygılaroğlu hayatı. İşte detaylar haberimiz kamumanset.com' da

Üç Kuruş Kartal Kaç Yaşında Uraz Kaygılaroğlu Evli Mi? Uraz Kaygılaroğlu nereli, hangi dizilerde oynadı? Uraz Kaygılaroğlu hayatı. İşte detaylar haberimiz kamumanset.com' da

Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu kimdir, kaç yaşında?

ü2

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda başrol oynayan Uraz Kaygılaroğlu kimdir, nereli? Uraz Kaygılaroğlu evli mi, çocuğu var mı? Uraz Kaygılaroğlu hangi dizilerde yer aldı? İşte Üç Kuruş dizisinin Kartal'ı Uraz Kaygılaroğlu kimdir?

URAZ KAYGILAROĞLU KİMDİR?

30 Haziran 1987'de dünyaya geldi. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. İlk kez Milyonda Bir dizisinde Berke karakterine hayat verdi. Es Es dizisinde Fethi'yi canlandırdı. Harem, Eski Hikaye, Yedi Güzel Adam, Baba Candır gibi dizilerde yer aldı. Klavye Delikanlıları dizisinde Volkan'ı canlandırdı. Ege'nin Hamsisi dizisinde Deniz'e hayat verdi. Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakteri ile büyük başarı elde eden Kaygılaroğlu Netflix ekranlarında yayınlanan Aşk 101 dizisinde Sinan'ın yetişkin halini canlandırdı.

üç3-1

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

Mezuniyet filminde Ejder Kapanı, Dönerse Senindir, Nerde Kalmıştık, Bamsı Beyrek, Çakallarla Dans 5, Sen Kiminle Dans Ediyorsun?, Karakomik Filmler, Eltilerin Savaşı filmlerinde yer aldı. Ayrıca birçok reklam filminde de yer almıştır. 

2014 yılında kendisi gibi oyuncu Melis İşiten ile dünya evine girdi. Evliliklerinden 2 yıl sonra kızları Ada dünyaya geldi. 2019 yılının temmuz ayında boşandılar. Ada'nın velayeti Melis İşiten'e verildi. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Uraz Kaygılaroğlu Üç Kuruş dizisinde canlandırdığı Kartal karakteri ile dikkatleri üzerine çekiyor.