Üç Kuruş Kartal Kardeşi Üç Kuruş'un Leyla'sı Kim? Üç Kuruş Leyla kaç yaşında, kim oynuyor? Kartal'ın kız kardeşi kimdir?

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Üç Kuruş Kartal Kardeşi Üç Kuruş'un Leyla'sı Kim? Üç Kuruş Leyla kaç yaşında, kim oynuyor? Kartal'ın kız kardeşi kimdir? Üç Kuruş Leyla Kaç Yaşında Aslıhan Malbora Hangi Dizilerde Oynadı? Aslıhan Malbora nereli, Aslıhan Malbora kaç kilo, boyu kaç? Detaylar kamumanset.com'da..

eyla2

Üç Kuruş dizisinde Kartal'ın kardeşine kim hayat veriyor? Üç Kuruş Kartal'ın kardeşi Leyla kim? Show Tv Üç Kuruş dizisi Leyla Kaç Yaşında Aslıhan Malbora Hangi Dizilerde Oynadı? Aslıhan Malbora nereli, Aslıhan Malbora kaç kilo, boyu kaç? Detaylar kamumanset.com'da..  Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi başrol oyuncusu Aslıhan Malbora kimdir, kaç yaşında, nereli? Aslıhan Malbora nereli hayatı hakkında merak edilenler..

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda başrol oynayan Aslıhan Malbora kimdir, nereli? Üç Kuruş dizisinde Kartal'ın kız kardeşi Leyla'ya hayat veren Aslıhan Malbora evli mi, çocuğu var mı? Aslıhan Malbora hangi dizilerde yer aldı? İşte Üç Kuruş dizisinin Leyla'sı Aslıhan Malbora kimdir?

eyla3

ASLIHAN MALBORA KİMDİR?

27 Mart 1995'de Afyonkarahisar'da dünyaya geldi. İlokul ve ortaokul eğitimini Afyon'da tamamlayan ünlü oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümünde eğitim almıştır. Üniversite yıllarında oyunculuk eğitimi almaya başlayan oyuncu ilk olarak Akademi 35.5 Sanat Evi´nde eğitim almış olan başarılı oyuncu ardından ise oyunculuk yapmaya başladı. 2017 senesinde Sezen Ne Yapmaz dizisinde yer aldı. Kalbimin Sultanı dizisinde Saliha'ya hayat verdi. Ağlama Anne dizisinde Zeynep'i canlandırmıştır. Her Yerde Sen dizisinde Ayda'ya hayat veren ünlü oyuncu Gel Dese Aşk dizisinde Derin'i canlandırdı. Oluversin Gari dizisinde Derya'ya hayat verdi. Aile Hükümeti, Herşeye Rağmen gibi filmlerde yer aldı. 

Show Tv ekranlarının başrollerinde Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı yeni dizi Üç Kuruş dizisinde Leyla karakterine hayat vermekte olan oyuncu 26 yaşındadır. 163 cm boyu olan Malbora 52 kilodur. Ünlü oyuncu son zamanların dikkat çeken oyuncularından biridir. Güzelliği ile Üç Kuruş dizisine renk katmaktadır.