Üç Kuruş Baybarıs'ı Kim Oynuyor Üç Kuruş Kadir Çermik Dizileri Üç Kuruş dizisi Ferhan Baybars'ı mı öldürecek Kadir Çermik kimdir, nereli? Show Tv Üç Kuruş Baybars'ı kim canlandırıyor? Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş isimli dizi Baybars kim? Yıllar önce Ferhan Şensoy'un Annesini öldüren ve gömülmesinde yardım ettiği için Ferhan Şensoy tarafından ölüm listesine alınan Kadir, durumu Komser Efe'ye vede Kartal'a söylemiştir. 

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda yer alan Kadir Çermik kimdir, kaç yaşında? Çıngıraklı mahallesinde geçen hikayede yer alan Kadir Çermik hayatı ve yaşadıkları merak ediliyor? Kadir Çermik kaç yaşında? Kadir Çermik nereli, hangi dizilerde yer almıştır?

kadirr

KADİR ÇERMİK KİMDİR?

10 Eylül 1977 tarihinde Van'da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olan başarılı oyuncu seslendirme sanatçılığı yapmaktadır. 15. Altın Koza Film Festivali'nde Made in Europe filmindeki rolüyle, 17 oyuncu ile birlikte En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazanan ünlü oyuncu Yılan Hikayesi, Yeditepe İstanbul, Kuzenlerim, Karadayı, Muhteşem Yüzyıl, Kırgın Çicekler, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Bana Sevmeyi Anlat, Çukur isimli dizilerde yer almıştır.

44 yaşındaki ünlü oyunu Kadir Çermik Çukur dizisinde Emmi rolü ile büyük başarı elde etmiştir. Son olarak başrollerinde Üç Kuruş isimli dizide Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş isimli dizide Baybars'ı canlandırmaktadır. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.