Üç Kuruş Kadir Kimdir Ferhan Bu Bölüm Kadir'i Mi Öldürecek? Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Yeni dizi ekranlarda yerini alırken olayların da ardı arkası kesilmiyor. İşte yeni dizi Üç Kuruş ile ilgili detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Yeni dizi ekranlarda yerini alırken olayların da ardı arkası kesilmiyor. İşte yeni dizi Üç Kuruş ile ilgili detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Yıllar önce Ferhan Şensoyun Annesini öldüren ve gömülmesinde yardım ettiği için Ferhan Şensoy tarafından listeye alınan Kadir, durumu Komser Efe'ye vede Kartal'a söylesede radara girdi birkere. İzlediğimiz dizide aslında Kadir o zamanlarda kamyonu olduğu için Çıngıraklı mahallesinin Çeribaşısı Sadık ve Diğerleri tarafından cenazenin götürülmesi için Kadiri kullanmışlardı. Kadir bu durumdan pek memnun kalmamıştı. Hatta bunun için kendisine para bile verilmitşi Ancak o bu parayı dahil kabul etmeden yıllarca bunun vicdan azabını çekiyordu. Arada sırada gömülen yere gidip çiçekler bırakıp dualar ediyordu. Yıllar sonrada bu olayın arkasına bi düşen olur mu diye bekliyordu. Tam o fırsat komser tarafından sorgulanmaya başlanınca ayağına geldi diye düşünürken Ferhan Kadirin kapısının önünde arabanın içinde beliriverdi. Bir ayrıntı da Kartalın babası da bu arada Ferhan Şensoy'un çalıştığı yere giderek onu sordu. Ancak Ferhan Şensoy yerinde değildi. Kartalın babası Oktay öldürme olaylarının katilinin Ferhan olduğunu biliyor ama Kadirin öldürülmesine yetişebilecek mi hep birlikte izleyeceğiz.

üç kuruş sadık-1

Üç Kuruş dizisi Çıngıraklı mahallesinde Roman mahallesinde yaşayan insanların hayatlarını konu almaktadır. 

Mahallenin koruyucusu Kartal ile Organize Büro komiseri Efe arasındaki başta kovalamaca ile başlayan sonrasında bir dayanışmaya dönüşmektedir. 

Üç Kuruş Dizisinin Kadrosu

Konyalı - Alişan Uğur - Kartal ile hapishanede tanışmıştır. Bilgisayar konusunda dehadır. Kartal' a oldukça sadıktır diyebiliriz. 

Perihan - Asena Girişken - Peri ismi ile bilinir. Çıngıraklı mahallesindeki pavyonda sahne alan bir dansözdür. Şesu ile ilişkisi vardır. 

Leyla - Aslıhan Malbora - Kartal' ın kız kardeşidir. Dik kafalı yaşama enerjisi yüksek eğlanceli çekici biridir. Başına buyruk ve özgürce yaşamaktadır. 

Neşe - Aylin Engör - Roman , mahallesinden çıkan adli tıp doktorudur. Mahallesini çok seven o mahalleden çıkan okuyan nadir kişilerden biridir. 

Batuhan - Aytaç Uşun -  Efe' yi abisi gibi gören mahallede yaşayanlardan biri. Sosyal medyada çok zaman geçiren biri. Efe' nin peşinden ölüme bile gidebilecek olan ve ona hayran olan bir mahalle gencidir. 

Bülent - Burak Altay - Cinayet büro amiridir. Bülent ile Efe seri katil cinayetleri başladığında karşı karşıya gelecektir. 

Mesut - Cenk Kangöz - İstanbulda yaşayan suç dünyasının korkulan liderlerinden biri. Güçsüzleri ezmeyi seven, kendini de güçlülerden gören bir karakter. Ayak işlerine bakan Kartal' ın yükselişini ise bir türlü kabul edemez. 

Oktay - Civan Canova - Kartal' ın babasıdır. Gençlik yıllarında Roman Delon takma ismi ile bilinen usta bir klarnet çalıcısıdır. 

Sol kolunun sakat kalması sonucunda dünya işleri ile ilgilenmeyip kendini içki dünyasına atmıştır. 

Halide - Damla Makar - Kartal' ın kuzenidir. Güzel ve havalı bir kızı canlandırmaktadır. Hırslı ve akıllı olan Halide Kartal' ın kız versiyonu gibi mahalle üzerinde etkiler bırakmaktadır. 

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Sevilen yeni dizi Üç kuruş yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında sizlerle..