Üç Kuruş Kadın Oyuncular Üç Kuruş dizisi kadın oyuncuları kimler? Show Tv'nin sevilen dizisi Üç Kuruş 2. bölümde yer alan kadın oyuncular kimler?

Üç Kuruş Kadın Oyuncular Üç Kuruş dizisi kadın oyuncuları kimler? Show Tv'nin sevilen dizisi Üç Kuruş 2. bölümde yer alan kadın oyuncular kimler? Üç Kuruş Kadın oyuncuları hakkında merak edilenler.. Sevilen dizisi Üç Kuruş'un kadın oyuncuları hakkında merak edilen önemli detaylar..

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda yer alan kadın oyuncular kimler?

üç2-2

BAHAR - NESRİN CAVADZADE

30 Temmuz 1982 tarihinde Azerbeycan Bakü'de dünyaya geldi. 11 yaşında Türkiye'ye geldi. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. 2 yıl boyunca Tekand Studio Oyuncularında oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu Türkçe ile beraber İngilizce, Fransızca, Rusça, İspanyolca bilmektedir ve Arapça, Japonca öğrenmektedir.

İlk kez Yersiz Yurtsuz adlı dizide yer aldı. Ardından Dilber'in Sekiz Günü, Gitmek: Benim Marlon ve Brandom, Acı, Güzel Günler Göreceğiz, Samanyolu, Yangın Var, Al Yazmalım, Ağır Roman Yeni Dünya, Derin Nefes Al, Küçük Ağa, Görüş Günü Kadınları, Annemin Şarkısı, Kuzu, Kış Güneşi, Son Mektup gibi film ve dizilerde yer aldı. Bizim Hikaye'de Tülay'ı canlandırdı. Yasak Elma'da Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde yer aldı. Bir Başkadır dizisinde Melisa'ya hayat verdi. Son olarak Üç Kuruş dizisinde Bahar karakterine hayat vermektedir. Nesrin Cavadzade başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmektedir. 39 yaşındaki Cavadzade 169 cm'dir. 47 kilodur. Gökhan Alkan'ın sevgilisidir.
 

LEYLA - ASLIHAN MALBORA

27 Mart 1995'de Afyonkarahisar'da dünyaya geldi. İlokul ve ortaokul eğitimini Afyon'da tamamlayan ünlü oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümünde eğitim almıştır. Üniversite yıllarında oyunculuk eğitimi almaya başlayan oyuncu ilk olarak Akademi 35.5 Sanat Evi´nde eğitim almış olan başarılı oyuncu ardından ise oyunculuk yapmaya başladı. 2017 senesinde Sezen Ne Yapmaz dizisinde yer aldı. Kalbimin Sultanı dizisinde Saliha'ya hayat verdi. Ağlama Anne dizisinde Zeynep'i canlandırmıştır. Her Yerde Sen dizisinde Ayda'ya hayat veren ünlü oyuncu Gel Dese Aşk dizisinde Derin'i canlandırdı. Oluversin Gari dizisinde Derya'ya hayat verdi. Aile Hükümeti, Herşeye Rağmen gibi filmlerde yer aldı. 

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Show Tv ekranlarının başrollerinde Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı yeni dizi Üç Kuruş dizisinde Leyla karakterine hayat vermekte olan oyuncu 26 yaşındadır. 163 cm boyu olan Malbora 52 kilodur. Ünlü oyuncu son zamanların dikkat çeken oyuncularından biridir. Güzelliği ile Üç Kuruş dizisine renk katmaktadır. 

HAZAL - TUĞÇE YOLCU

21 Ağustos 1993 Antakya doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Konservatuvarı Tiyatro bölümü oyuncularından biridir. 2014 yılında Tesir adlı tiyatro oyununda yer aldı. Ardından Yuva ve Senaryo adlı tiyatro oyunlarında yer aldı. 2017 yılında Başka Mevzu adlı filmde yer alan ünlü oyuncu 2020 yılında vizyona gren Çatlak adlı filmde Şeyma'yı canlandırdı.

Arous Beirut isimli dizide Zeina'ya hayat verdi. 28 yaşındaki oyuncu son olarak Tuğçe Yolcu Üç Kuruş isimli dizide Hazal karakterine hayat vermektedir. Tuğçe Yolcu başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmiştir.  Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekmiştir. Ünlü oyuncu Tuğçe Yolcu Üç Kuruş dizisinde Hazal karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

NERİMAN - NURSEL KÖSE

29 Mart 1961'de Malatya'da dünyaya geldi. 17 yaşındayken Köln Üniversitesi Mimarlık öğrenimi için Almanya'ya gitmiştir. Ünlü oyuncu öğrencilik zamanında oyunculuk, komedyenlik, yazarlık ve şairlik yapmıştır. Ünlü yönetmen, oyuncu ve komedyen olarak Türk ve Alman Off tiyatrolarında sahne aldı. Daha sonra mimarlık alanında kariyer yapmaya devam etmiştir.

Yasemin, Anam, 7 Avlu, Yaşamın Kıyısında, 72. Koğuş, Merhaba, Kardelen, Kuzu, İçimde Akan Nehir, Kaçma Birader, Eski Köye Yeni Adet, Ölü Yatırım gibi sinema filmlerinde yer alan ünlü oyuncu ayrıca Sessiz Gece, Köprü, Kavak Yelleri, Kalpsiz Adam, Kış Masalı, Al Yazmalım, Kötü Yol, Paramparça, Güvercin, Arıza, Menajerimi Ara gibi dizilerde yer aldı.

Birçok tiyatro oyununda yer almıştır. 60 yaşındaki ünlü oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu ve Diren Polatoğulları gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş adlı dizide oynamaktadır. Dizide Neriman karakterine hayat vermiştir.