Üç Kuruş İrfan Kaç Yaşında Diren Polatoğulları Hangi Dizilerde Oynadı Üç Kuruş İrfan nereli? Diren Polatoğlulları nereli, hayatı Detaylar kamumanset.com'da

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Üç Kuruş İrfan Kaç Yaşında Diren Polatoğulları Hangi Dizilerde Oynadı Diren Polatoğlulları nereli, hayatı Detaylar kamumanset.com'da.. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi başrol oyuncularından Diren Polatoğulları kimdir, kaç yaşında? Diren Polatoğulları nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

diren3

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda başrol oynayan Diren Polatoğulları kimdir, nereli? Diren Polatoğulları evli mi, çocuğu var mı? Diren Polatoğulları hangi dizilerde yer aldı? İşte Üç Kuruş dizisinin İrfan'ı Diren Polatoğulları kimdir?

DİREN POLATOĞULLARI NEDİR?

12 Şubat 1980 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu Diren Polatoğulları birçok izi ve filmde yer aldı. Atv'nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, Saklı Hayatlar, Aşk ve Devrim, Bir Ses Böler Geceyi, Kurtuluş Son Durak, Üsküdar’a Giderken, Küçük Esnaf, Karadayı, Son, Bir Aile Hikayesi, Eski Hikaye, Kırık Kalpler Bankası, Kaçak, Şevkat Yerimdar, gibi bir çok projede yer almıştır.

diren2

TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Hamdi Baba'ya hayat verdi. Son olarak Show Tv ekranlarında başlayacak olan Üç Kuruş adlı dizide Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu ile beraber başrol oynayan Diren Polatoğulları başarılı oyunculuğu ile dikkat çekiyor. 41 yaşındaki Diren Polatoğulları boyu 178 cm'dir Kilosu ise 70'tir.