Üç Kuruş İrfan Bu Bölüm Kimi Öldürecek? Üç Kuruş İrfan garsonu öldürdü. Üç Kuruş İrfan kimi öldürdü?

Üç Kuruş İrfan Bu Bölüm Kimi Öldürecek? Üç Kuruş İrfan garsonu öldürdü. Üç Kuruş İrfan kimi öldürdü? Üç Kuruş dizisi yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Show Tv'ni başarılı dizisi Üç Kuruş dizisi İrfan'ın kimi öldüreceği merak ediliyor. Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki İrfan kimi öldürüyor? İrfan bugün kimi öldürüyor?

Gözden kaçırmayın

Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor? Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor?

Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi İrfan kimi öldürdü?

kuruş2-1

İRFAN BU BÖLÜM KİMİ ÖLDÜRDÜ?

Diren Polatoğlulları'na hayat veren İrfan bu bölüm garsonu öldürdü. Kimliğini ifşa edecek olan garsonu öldüren İrfan cesedi giysi dolabının içine sakladı. İrfan bu bölüm ilk olarak garsonu öldürdü. 

Üç Kuruş dizisi İrfan'ın başka kimin öldüreceği merak konusu oldu. Üç Kuruş dizisi İrfan karakteri başka kimi öldüreceği merak ediliyor. Dizide İrfan karakterine Diren Polatoğulları hayat veriyor.

DİREN POLATOĞULLARI KİMDİR?

12 Şubat 1980 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu Diren Polatoğulları birçok izi ve filmde yer aldı. Atv'nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, Saklı Hayatlar, Aşk ve Devrim, Bir Ses Böler Geceyi, Kurtuluş Son Durak, Üsküdar’a Giderken, Küçük Esnaf, Karadayı, Son, Bir Aile Hikayesi, Eski Hikaye, Kırık Kalpler Bankası, Kaçak, Şevkat Yerimdar, gibi bir çok projede yer almıştır. 

TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Hamdi Baba'ya hayat verdi. Son olarak Show Tv ekranlarında başlayacak olan Üç Kuruş adlı dizide Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu ile beraber başrol oynayan Diren Polatoğulları başarılı oyunculuğu ile dikkat çekiyor. 41 yaşındaki Diren Polatoğulları boyu 178 cm'dir Kilosu ise 70'tir.