Üç Kuruş Hazal Kimdir Tuğçe Yolcu Hangi Dizilerde Oynadı Üç Kuruş Tuğçe Yolcu Nereli, kaç yaşında? Tuğçe Yolcu sevgilisi

Üç Kuruş Hazal Kimdir Tuğçe Yolcu Hangi Dizilerde Oynadı Üç Kuruş Tuğçe Yolcu Nereli, kaç yaşında? Tuğçe Yolcu sevgilisi.. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi sevilen oyuncularından Tuğçe Yolcu kimdir, kaç yaşında? Tuğçe Yolcu nereli, hayatı..

tuğ3-1

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda yer alan isimlerden Tuğçe Yolcu kim?

TUĞÇE YOLCU KİMDİR?

21 Ağustos 1993 Antakya doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Konservatuvarı Tiyatro bölümü oyuncularından biridir. 2014 yılında Tesir adlı tiyatro oyununda yer aldı. Ardından Yuva ve Senaryo adlı tiyatro oyunlarında yer aldı. 2017 yılında Başka Mevzu adlı filmde yer alan ünlü oyuncu 2020 yılında vizyona gren Çatlak adlı filmde Şeyma'yı canlandırdı.

Arous Beirut isimli dizide Zeina'ya hayat verdi. 28 yaşındaki oyuncu son olarak Tuğçe Yolcu Üç Kuruş isimli dizide Hazal karakterine hayat vermektedir. Tuğçe Yolcu başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmiştir.  Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekmiştir. Ünlü oyuncu Tuğçe Yolcu Üç Kuruş dizisinde Hazal karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

TUĞÇE YOLCU YAŞI

21 Ağustos 1993 tarihinde doğan ünlü oyuncu 28 yaşındadır.

TUĞÇE YOLCU NERELİ

Ünlü oyuncu Antakya'da dünyaya gelmiştir.