Üç Kuruş Ferhan Şensoy'un Annesi Ölmedi Mi? Üç Kuruş Ferhan Şensoy'un annesi kim? Üç Kuruş Ferhan'ın annesi ölmedi mi?

Üç Kuruş Ferhan Şensoy'un Annesi Ölmedi Mi? Üç Kuruş Ferhan Şensoy'un annesi kim? Üç Kuruş Ferhan'ın annesi ölmedi mi? Üç Kuruş Ferhan'ın annesi yaşıyor mu? Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. 

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

Üç Kuruş Dizisinin bu bölümünde Ferhan Şensoy annesinin öldürülmesinin ardından ortadan kaldırılması için getirilen kamyonetin şoförü Kadir'e ulaşır. Ancak Kadir'i öldürmez. Roman mahallesi olan Çıngıraklı mahallesinde tıkılıp kalan Ferhan Şensoy'u mahalleden Kadir çıkarır ve annesinin mezarına götürür. Mezarının başında Ferhan'la masum olup olmadığı ile ilgili olarak tartışırlar. Kadir Ferhan'a annesinin öldürüldüğü zaman arabada kalan bir adet küpesini verir. Ferhan'a da kendisin öldürmesini söyler ancak ferhan Kadir'i öldürmez. Vicdan azabı ile yaşamasını ister. Kadir elindeki silahla kafasına bir el ateş ederek daha fazla vicdan azabı çekmemek için ölür. Ancak ölmeden önce Ferhan'a Darbukacı Şerif İsmini verir. Annesinin öldürülmesinin ardından olayı ört bas eden kişilerin başında gelmektedir.  Ferhan'ın anesinin ölümünün ardından mahallede insanların inanması için uyfurma hikayeler anlatır ve mahalle halkı olayın Darbukacı Şerifin anlattığı şekilde olduğuna inanır ve olay kapanır. Ancak ferhan'ın hedefinde bu sefer Darbukacı Şerif vardır ve bu yüzden dolayıda Komser Efe'ye bir darbuka ile not bırakır. Darbukanın üzerinde Darbukacı Şerif yazmaktadır. Ferhan Şerif'i bulur ve öldürür. Ardından kartal ve Komser Efe glsede yetişemezler. Araba ile onların kendisini takip etmesi için olanak sağlayan Farhan doğruca annesinin mezarının olduğu yere götürür. Orada da Kadiri lü olarak bulurlar.

Ancak hikayede yarım kalan bir husu vardır. Ferhan'ın annesi o zaman öldürülür ancak dizide Ferhanın anneside yaşıyor olarak görünmekedir. Hatta Kadirin verdiği küpeyi dahi hatırlar. Ferhan annesinin ölüdürldüğü için bu kadar cinayet işlemektedir. Ancak anneside yaşıyor. Burası Şimdilik sır oerdesi olarak durmaya devam etsede muhtemelen annesinin öldü diye gömselerde Ferhan sonradan gidip annesini kurtarmış olabilir. Yada annesinin kurtulması olayında Kartalın babasının da bir rolü vardır. Şu an için elde net bilgi olmadığı için zamanı gelince hep birlikte öğreneceğiz 

Ancak sizlerin bu konuda yorumlarınıda bekliyoruz.

ferhan2-1

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş'ta Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki dizide İrfan'ın annesi Nesrin ölmedi mi?

FERHAN'IN ANNESİ YAŞIYOR MU?

Dizide yıllar önce öldürülen Ferhan'ın annesinin ölüp ölmediği araştırılıyor. Ferhan'ın annesi yaşıyor mu merak ediliyor. Dizide Ferhan'ın annesi yıllar önce Kartal'ın babası ile beraber vurulmuştu. Annesinin ölümünden sonra hayatı bambaşka bir yere savrulan Ferhan katil olmuştu. Hapse düşmüştü. 

Dizide Ferhan'ın annesi ölmüştür. Yıllar önce Kartal'ın babası Oktay'ın kolunu sakat bırakan adam Ferhan'ın annesini öldürmüştür. Ferhan'ın annesi Nesrin dizide ölmüştür. 

Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Çukur dizisinde olduğu gibi sürekli giren ve çıkan oyuncular olacağı aşikar. Ancak Şu halde dizinin başrollerinde  Uraz Kaygılaroğlu, Aslıhan Malbora ve Ekin Koç bulunmaktadır.

Uraz Kaygılaroğlu-  Kartal

Aslıhan Malbora- Leyla

Aytaç Uşun- Batu

Ekin Koç- Polis Efe

Burak Altay- Bülent

Nursel Köse-Kartal’ın Halası Neriman

Civan Canova- Oktay (Kartalın babası)

Nesrin Cavadzade- Bahar

Damla Makar- Neriman’ın Kızı Halide

Diren Polatoğulları- İrfan

Umutcan Ütebay- Şahin (Kartal’ın Kardeşi)

Ercan Kesal- Halit

Mustafa Kırantepe- Ruşen

Uğur Yıldıran- Şesu

Melissa Yıldırımer- Nesrin

Süreyya Kilimci- Semiha

Cenk Kangöz- Mesut

Alişan Uğur- Konyalı

Muttalip Müjdeci- Sahir

Asena Girişken- Asena

Tuğçe Yolcu- Hazal

Erkan Üçüncü- Mirsad

Aylin Engöz- Neşe

Volkan Kıran- Kamil

Özkan Özipek- Ahmet

Ömer Çobanoğlu- Şeso

Ömer Civan Şit- Hüseyin

Zafer Algöz-Bahar’ın Babası

Goncagül Sunar