Üç Kuruş Ferhan Şensoy Neden Lal Oldu Hikayesi Ne? Ferhan Şensoy hikayesi ne? Üç Kuruş Ferhan Şensoy merak edilenler

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Üç Kuruş Ferhan Şensoy Neden Lal Oldu Hikayesi Ne? Ferhan Şensoy hikayesi ne? Üç Kuruş Ferhan Şensoy merak edilenler.. Üç Kuruş'un Ferhan Şensoy'u kim? Ferhan'ın hikayesi ne? Dizinin katili Ferhan'ın neden böyle olduğu merak ediliyor. Ferhan'ın neden lal olduğu merak ediliyor. Show Tv'nin sevilen dizisi Üç Kuruş Ferhan Şensoy Neden Lal Oldu Hikayesi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Ferhan Şensoy hikayesi ne? Üç Kuruş Ferhan Şensoy merak edilenler.. Ferhan Şensoy neden takılarak konuşuyor? Üç Kuruş'un Ferhan'ı hikayesi..

ferhan2

Üç Kuruş dizisinde Çıngıraklı adındaki roman mahallesinin lideri Kartal ile Organize Büro komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca anlatılıyor. Bir cinayet haberi ile ortalığın karıştığı mahallede ikilinin yolları hiç bilinmedik bir şekilde karşılaşır. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Nesrin Cavadzade, Diren Polatoğulları, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Burak Altay, Civan Canova, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Damla Makar, Umutcan Ütebay, Cenk Kangöz, Tuğçe Yolcu, Asena Girişken, Melisa Yıldırımer gibi isimler yer almaktadır. Peki dizide Ferhan Şensoy'a hayat veren Diren Polatoğulları kimdir, dizideki Ferhan Şensoy neden konuşamıyor?

ÜÇ KURUŞ FERHAN ŞENSOY NEDEN LAL OLDU?

Üç Kuruş dizisi Ferhan Şensoy neden lal oldu merak ediliyor. Geçmişte kötü şeyler yaşayan Ferhan Şensoy'un bu halde olduğu biliniyor. Yıllar önce annesi bıçaklanan Ferhan annesi bıçaklandıktan sonra cezaevine düşüyor. O sıralarda birini öldüren Ferhan lal oluyor. Ardından cezaevinde birisi saz çalıp şarkı söylerken dili bir şarkıdan dolayı çözülmüştür. Sazı eline alıp çalmaya başlayan Ferhan'ın bu olaydan sonra dili çözülmüştür. Geçmişi acılarla dolu olan Ferhan yaşadıklarının intikamını alma peşindedir. Ferhan'ın ölümünden aradıkları katil olduğunu Efe ve Kartal öğrenir ve buna şaşırırlar. Kardeşi Ferhan'ın mezarına giden Kartal yaşananları Efe'ye anlatır ve gözyaşlarına hakim olamaz.

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Dizide Ferhan'ın her bölümde birini öldürmesi ile beraber heyecan git gide artıyor. Üç Kuruş her pazartesi akşamı yeni bölümleriyle Show Tv ekranlarında...