Üç Kuruş Ferhan (Katil) Bu Bölüm Kimi Öldürecek? Üç Kuruş Ferhan kimi öldürdü? Üç Kuruş bu bölüm kim ölecek?

Üç Kuruş Ferhan (Katil) Bu Bölüm Kimi Öldürecek? Üç Kuruş Ferhan kimi öldürdü? Üç Kuruş bu bölüm kim ölecek? Show Tv'ni başarılı dizisi Üç Kuruş dizisi Ferhan'ın kimi öldüreceği merak ediliyor. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi Üç Kuruş dizisi Ferhan'ın kimi öldüreceği merak konusu oldu. Ferhan bu bölüm kimi öldürüyor? İşte Üç Kuruş Merak edilenleri..

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki Ferhan kimi öldürüyor? Ferhan bugün kimi öldürüyor? Her bölüm cinayet işleyen Ferhan'ın kimi öldüreceği merak ediliyor?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş Ferhan her bölüm birini öldürüyor. Geçmişinin intikamını almak isteyen Ferhan her bölüm birini öldürüyor? Peki bu bölüm kimi öldürecek? Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi Ferhan kimi öldürecek?

ferhan2

ÜÇ KURUŞ FERHAN KİMİ ÖLDÜRECEK?

Üç Kuruş Ferhan'ın bu bölüm kimi öldüreceği merak ediliyor. Ferhan henüz bu bölüm kimseyi öldürmedi. Öldüreceği insanların listesini tutan Ferhan'ın kimi öldüreceği merak ediliyor. Peki dizinin Ferhan'ı kim? Diren Polatoğulları kimdir?

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

FERHANN

DİREN POLATOĞULLARI KİM?

12 Şubat 1980 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu Diren Polatoğulları birçok izi ve filmde yer aldı. Atv'nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, Saklı Hayatlar, Aşk ve Devrim, Bir Ses Böler Geceyi, Kurtuluş Son Durak, Üsküdar’a Giderken, Küçük Esnaf, Karadayı, Son, Bir Aile Hikayesi, Eski Hikaye, Kırık Kalpler Bankası, Kaçak, Şevkat Yerimdar, gibi bir çok projede yer almıştır. 

TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Hamdi Baba'ya hayat verdi. Son olarak Show Tv ekranlarında başlayacak olan Üç Kuruş adlı dizide Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu ile beraber başrol oynayan Diren Polatoğulları başarılı oyunculuğu ile dikkat çekiyor. 41 yaşındaki Diren Polatoğulları boyu 178 cm'dir Kilosu ise 70'tir.