Üç Kuruş Ferhan Oktay'ı Öldürecek Mi? Üç Kuruş Ferhan Oktay'ı Öldürecek mi işte Üç Kuruş Ferhan'ın yeni öldüreceği kişi.

Üç Kuruş Ferhan Oktay'ı Öldürecek Mi? Üç Kuruş Ferhan Oktay'ı Öldürecek mi işte Üç Kuruş Ferhan'ın yeni öldüreceği kişi. Show Tv Üç Kuruş Oktay ölecek mi merak ediliyor. Ferhan, Kartal'ın babasını öldürecek mi? Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi sevilen oyuncularından Civan Canova diziden ayrılıyor mu?

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Üç Kuruş dizisi Ferhan Kartal'ın babası Oktay'ı öldürecek mi? İşte merak edilenler..

civan2-2

FERHAN OKTAY'I ÖLDÜRECEK Mİ?

Üç Kuruş dizisinde Ferhan'ın kimi öldüreceği henüz belli değil. Sırrını bildiklerini tek tek öldüren Ferhan'ın Oktay'ı öldürüp öldürmeyeceği ise merak ediliyor. Ferhan, henüz Kartal'ın babasını öldürmedi. Fakat listenin içinde Oktay'ın olup olmadığı bilinmiyor.

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

ÜÇ KURUŞ OKTAY KİMDİR?

28 Haziran 1955 tarihinde dünyaya gelmiştir. Senarist, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni olan başarılı oyuncunun küçük yaşta anne ve babası ayrıldı. Annesi ikinci evliliğini dönemin ünlü isimlerinden Kartal Tibet ile yaptı. İlkokuldan sonra yatılı olarak TED Ankara Koleji'nde okumuştur. Ful Yaprakları, Gala, Kör Buluşma, Kızıl Ötesi Aydınlık gibi oyunlarda senaristlik yaptı. Birçok tiyatro oyunu yazdı.

Ayrıca Danton'un Ölümü, Julius Caesar, Kırmızı Pabuçlar, Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası, Antigone gibi birçok tiyatro filminde yer aldı. Ayrıca ünlü oyuncu 72. Koğuş, Sır, Eve Dönüş, Acı Lokma, Mutlu Ol Yeter, Nehir, Arkadaş, Yaşamak Bu Değil gibi sinema filmlerinde yer alan başarılı oyuncu Yalancı Şafak, Çiçek Taksi, Gece Yürüyüşü, Esir Kalpler, Eksik Etek, Arka Sokaklar, Ay Işığı, Karadayı, Fatmagül'ün Suçu Ne, Paramparça, Atiye gibi dizilerde yer alan başarılı oyuncu Üç Kuruş isimli dizide Oktay karakterine hayat veriyor.