Üç Kuruş Ferhan Kartal'ın Halası Neriman'ı Öldürecek Mi? Üç Kuruş Kartal'ın halası ölüyor mu? Ferhan Neriman'ı öldürecek mi?

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Üç Kuruş Ferhan Kartal'ın Halası Neriman'ı Öldürecek Mi? Üç Kuruş Kartal'ın halası ölüyor mu? Ferhan Neriman'ı öldürecek mi? Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi sevilen oyuncularından Neriman diziye veda mı edecek?

neriman

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki Üç Kuruş'da Ferhan Kartal'ın halasını öldürecek mi?

FERHAN NERİMAN'I ÖLDÜRECEK Mİ?

Ferhan Neriman'ı öldürecek mi fazlasıyla merak ediliyor. Ferhan sırrını bilen insanları tek tek öldürüyor. Geçmişinde ona acı çektirenleri öldürmeye ant içmiş olan Ferhan canı gibi sevdiği Kartal'ın halasını öldürecek mi merak ediliyor. Ferhan, Neriman'ı öldürecek mi henüz belli değil. Fakat Ferhan kendisine acı çektirenleri öldürmeyi kendine görev bilmiş.