Üç Kuruş Efe Babası Kimdir Üç Kuruş Cüneyt Yalaz Kaç Yaşında? Cüneyt Yalaz nereli, hayatı... Üç Kuruş Efe'nin babası  mesleği. Üç Kuruş dizisi Komiser Efe'nin babası Adnan kimdir? Cüneyt Yalaz nereli, hayatı.. Show Tv'nin sevilen dizisi Üç Kuruş'un Adnan'ı kimdir?

Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş Adnan kim, nereli?

efee

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda Komiser Efe'nin babasına hayat veren Adnan kimdir? Cüneyt Yalaz nereli? Cüneyt Yalaz kaç yaşında, nereli?

CÜNEYT YALAZ KİMDİR?

55 yaşındaki başarılı oyuncu tiyatro oyun yazarı, sinema ve dizilerde yer almıştır.  Boğaziçi Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü’nde yüksek lisans yapmıştır. Boğaziçi Gösteri Sanatları Topluluğu Tiyatro Boğaziçi’nin kurulmasıyla profesyonel tiyatro çalışmalarına başladı. Egemenin Masumiyeti, Yeni Bir Hayat İçin, Eleni'den Mektuplar, Artık Bir Davan Var gibi oyunlarda yer almıştır.  İstanbul, Denizli, Diyarbakır Eskişehir ve Ankara'da çeşitli festivallerde Tiyatro Atölye Çalışmaları yönetmiştir.

EFF

Kosmos, Lale Devri, Mavi Dalga, Ağır Roman Yeni Dünya, Annemin Şarkısı, Şehrin Melekleri, Babamın Kanatları, Baba Candır, Seviyor Sevmiyor, Çukur, Yabancı, Ramo gibi film ve dizilerde yer almıştı. Birçok tiyatro oyunlarında yer almıştır. Yazıcılık da yapan başarılı oyuncu Macbeth, Tiyatro Yeniden, Gülüşün Güller Açsın, Kim Var Orada gibi oyunları yönetmiştir. Başarılı oyunculuğu ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu şimdilerde Show Tv ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş isimli dizide Adnan'a hayat vermektedir.