Üç Kuruş Dizisi Uyarlama Mı? Üç Kuruş dizisi oyuncuları, dizi nereden uyarlandı?

Üç Kuruş Dizisi Uyarlama Mı? Üç Kuruş dizisi oyuncuları, dizi nereden uyarlandı? Show Tv sevilen dizisi Üç Kuruş bu akşam yeni bölümüyle izleyicilerin karşısında olacak. Yeni bölümü izleyecek olan izleyiciler Üç Kuruş dizisi uyarlama mı merak ediyor. Üç Kuruş orijinal bir dizi mi? Üç Kuruş gerçek hayattan mı uyarlandı?  Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Peki dizi uyarlama mı?

üç2-4

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Üç Kuruş dizisi gerçek bir hikayeden mi uyarlandı?

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ UYARLAMA MI?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bir diziden mi uyarlandı? İzleyicilerin yakından takip ettiği Üç Kuruş dizisi farklı senaryosu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor Reytingleri yüksek dizi senaryosu orijinal mi merak ediliyor.

üç3-2

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Show Tv ekranlarında Ay Yapım imzalı bir şekilde yayın hayatına devam eden Üç Kuruş dizisi uyarlama bir dizi değil. Bir roman mahallesinde geçen dizinin senaryosu  Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak tarafından kaleme alınan dizi gerçek bir hayat hikayesinden de uyarlanmamıştır. Hayal ürünü olan dizi Show Tv ekranlarında her Pazartesi akşamı yayınlanıyor. Yüksek reyting oranları ile dikkat çeken Üç Kuruş dizinin başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları yer alıyor. Sevilen dizi yeni bölümü ile bu akşam da Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında...