Üç Kuruş Dizisi Avuç İçindeki ÇP Ne Demek Anlamı Nedir? Üç Kuruş sembolu ÇP nedir? Üç Kuruş sembolü anlamı, ne anlama geliyor Detaylar kamumanset.com'da

Üç Kuruş Dizisi Avuç İçindeki ÇP Ne Demek Anlamı Nedir? Üç Kuruş sembolu ÇP nedir? Üç Kuruş sembolü anlamı, ne anlama geliyor Detaylar kamumanset.com'da.. 

Üç Kuruş Hazal Kim Tuğçe Yolcu Kaç Yaşında Nereli? Tuğçe Yolcu hangi dizilerde oynadı? Üç Kuruş'un Hazal'ı Yuğçe Yolcu hakkında merak edilenler.. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi ÇP sembolünün anlamı merak ediliyor. İzleyicinin dikkatini çeken ÇP yazısı ne demek? Üç Kuruş ÇP nedir? İşte merak edilen sembolün anlamı..

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinde yer alan ÇP sembolü anlam olarak neyi ifade eder? Çıngıraklı mahallesinin sembolü olan ÇP sembolü dikkat çekti. İzleyicinin dikkatini çeken ÇP Sembolü nedir?

üü

ÜÇ KURUŞ 'ÇP' NEDİR?

ÇP sembolü Üç Kuruş dizisinde mahallenin sakinlerini temsil eder. Çingene Piçi  anlamı vardır. Üç Kuruş dizisinde dikkat çeken sembol ÇP'nin açılımı Çingene Piçi'dır. Bu sembol mahalleye aitti. Çıngıraklı mahallesindeki romanlarını temsil eder.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi ÇP çingene piçi demektir. Hikayesinde Kartal'ın yıllar öne eline kazınan bu işaretlerden ilk başta utanırken sonra gurur kaynağı olarak taşımasını anlatırlar. Çingene Piçi Kartal ise mafya liderinin takma adıdır.