Üç Kuruş Darbukacı Şerif Kimdir Gerçek Adı Nedir

Üç kuruş dizisindeki Şerif karakteri  İrfanın Annesinin ölümünde olayı gören ve annesinini ölümünün ardından sessiz sedasız ortadan kaldırılmasını sağlayan kişilerdir. OLAYIN ERTESİ GÜNÜE PARA ALDIĞI KİŞİLER tarafından bir hikaye uydurarak öldürme olayını ört bast eden kişilerden birisidir.

Üç Kuruş Dizisinin bu bölümünde Ferhan Şensoy annesinin öldürülmesinin ardından ortadan kaldırılması için getirilen kamyonetin şoförü Kadir'e ulaşır. Ancak Kadir'i öldürmez. Roman mahallesi olan Çıngıraklı mahallesinde tıkılıp kalan Ferhan Şensoy'u mahalleden Kadir çıkarır ve annesinin mezarına götürür. Mezarının başında Ferhan'la masum olup olmadığı ile ilgili olarak tartışırlar. Kadir Ferhan'a annesinin öldürüldüğü zaman arabada kalan bir adet küpesini verir. Ferhan'a da kendisin öldürmesini söyler ancak ferhan Kadir'i öldürmez. Vicdan azabı ile yaşamasını ister. Kadir elindeki silahla kafasına bir el ateş ederek daha fazla vicdan azabı çekmemek için ölür. Ancak ölmeden önce Ferhan'a Darbukacı Şerif İsmini verir. Annesinin öldürülmesinin ardından olayı ört bas eden kişilerin başında gelmektedir.  Ferhan'ın anesinin ölümünün ardından mahallede insanların inanması için uyfurma hikayeler anlatır ve mahalle halkı olayın Darbukacı Şerifin anlattığı şekilde olduğuna inanır ve olay kapanır. Ancak ferhan'ın hedefinde bu sefer Darbukacı Şerif vardır ve bu yüzden dolayıda Komser Efe'ye bir darbuka ile not bırakır. Darbukanın üzerinde Darbukacı Şerif yazmaktadır. Ferhan Şerif'i bulur ve öldürür. Ardından kartal ve Komser Efe glsede yetişemezler. Araba ile onların kendisini takip etmesi için olanak sağlayan Farhan doğruca annesinin mezarının olduğu yere götürür. Orada da Kadiri lü olarak bulurlar.

ÜÇ KURUŞ FERHAN ŞENSOY'UN ANNESİ YAŞIYOR MU TIKLAYINIZ

Ancak hikayede yarım kalan bir husu vardır. Ferhan'ın annesi o zaman öldürülür ancak dizide Ferhanın anneside yaşıyor olarak görünmekedir. Hatta Kadirin verdiği küpeyi dahi hatırlar. Ferhan annesinin ölüdürldüğü için bu kadar cinayet işlemektedir. Ancak anneside yaşıyor. Burası Şimdilik sır oerdesi olarak durmaya devam etsede muhtemelen annesinin öldü diye gömselerde Ferhan sonradan gidip annesini kurtarmış olabilir. Yada annesinin kurtulması olayında Kartalın babasının da bir rolü vardır. Şu an için elde net bilgi olmadığı için zamanı gelince hep birlikte öğreneceğiz 

Ancak sizlerin bu konuda yorumlarınıda bekliyoruz.

Üç Kuruş dizisi son bölümünde Kartalın babası Oktay, Kartalın çocukluk arkadaşı kardeşi İrfan yan Ferhan Şensoy’u çalıştığı gazinoda bulur. İrfan ve Oktay’ın hesaplaşması başlar ancak her ikisi de haklılığını anlatamamaktadır. Dizimizde Efe ve Leyla’NIn aşkının ilk filizleri atılmaya başlanmış hatta Leyla geceyi Efe’nin kolarında geçirmiştir. Bu arada da Kartal Bahar’ın aklına girerek babasından intikam almak için Bahar’la evlenir. Bu sayede Bahar’ın babası Kartal’a bişey yapamayacaktır. Efenin bahis baskınından sonra Kartal’da Efe’ye oyun oynar ve köşeye sıkıştırır.

üç kuruş darbukacı şerif-2

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Üç Kuruş dizisi yeni sezonda Show Tv ekranlarında karşımıza gelmektedir. Çukur dizisinin devamı olarak güçlü kadrosuyla Show Tv ekranlarında yayımlanmaya devam edecek. Ay Yapım tarafından yeni sezonda Show tv’nin umutlarını bağladığı Üç Kuruş dizisi Çıngıraklı mahallesinde mahallenin lideri konumundaki Kartal ve mahallelisinin hayatını konu almaktadır. Şimdi gelelim oyuncu kadrosuna.

Üç Kuruş Dizisi Konusu

Üç Kuruş dizisi Kartal’ın liderliğini yaptığı renkli ve hareketli Roman mahallesi olan Çıngıraklı mahllesinde geçen ve mahallesini ve insanlarını koruyan Kartal ve ilk zamanlarda onu içeri tıkmak için uğraşan ancak mesai arkadaşı ve babsı olarak sevdiği arkdaşının öldürülmesi olayı ile bir anda Kartal ile iş birliği yapmak zorunda kalır ve dizide seri katil olan Ferhan Şensoy’u bulma peşine düşer. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır. Ayrıca dizide Kartalın kız kardeşi Leyla ve Komser Efe’nin aşkıyla birlikte Kartal ve Bahar’ın aşkının filizlendiği bir dizi ile karşı karşıyayız.

Üç Kuruş Dizisi Nerede Çekiliyor, Çıngıraklı Mahallesi Nerede

Kartal ve Efe Komserin başrolunü aldığı Üç Kuruş dizisinde ismi duyulan Çıngıraklı Mahallesi İstanbul’un Nişantaşı semtinde bulunmaktadır. Dizi çekimleri burada yapılmaktadır. Ayrıca bazı sahneler içinde İstanbul’un Balat semtinde çekimler yapılmaktadır. Dizinin ana mahllesi olan Çıngıraklı mahallesi ise Balat’ın Lonca mahallesidir.

Üç Kuruş Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler var

Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Çukur dizisinde olduğu gibi sürekli giren ve çıkan oyuncular olacağı aşikar. Ancak Şu halde dizinin başrollerinde  Uraz Kaygılaroğlu, Aslıhan Malbora ve Ekin Koç bulunmaktadır.

Uraz Kaygılaroğlu-  Kartal

Aslıhan Malbora- Leyla

Aytaç Uşun- Batu

Ekin Koç- Polis Efe

Burak Altay- Bülent

Nursel Köse-Kartal’ın Halası Neriman

Civan Canova- Oktay (Kartalın babası)

Nesrin Cavadzade- Bahar

Damla Makar- Neriman’ın Kızı Halide

Diren Polatoğulları- İrfan

Umutcan Ütebay- Şahin (Kartal’ın Kardeşi)

Ercan Kesal- Halit

Mustafa Kırantepe- Ruşen

Uğur Yıldıran- Şesu

Melissa Yıldırımer- Nesrin

Süreyya Kilimci- Semiha

Cenk Kangöz- Mesut

Alişan Uğur- Konyalı

Muttalip Müjdeci- Sahir

Asena Girişken- Asena

Tuğçe Yolcu- Hazal

Erkan Üçüncü- Mirsad

Aylin Engöz- Neşe

Volkan Kıran- Kamil

Özkan Özipek- Ahmet

Ömer Çobanoğlu- Şeso

Ömer Civan Şit- Hüseyin

Zafer Algöz-Bahar’ın Babası

Goncagül Sunar