Üç Kuruş Çukur'un Devamı Mı Üç Kuruş Çukur'la Benziyor Mu? Üç Kuruş Çukur dizisi benzerlikleri neler? Üç Kuruş ve Çukur oyuncuları aynı mı? Detaylar kamumanset.com'da

Üç Kuruş Çukur'un Devamı Mı Üç Kuruş Çukur'la Benziyor Mu? Üç Kuruş Çukur dizisi benzerlikleri neler? Show Tv'nin yeni dizisi Üç Kuruş bu akşam ekranlarda bomba gibi başladı. Dizisinin mahalle kültürünün birbirine yakınlığı Çukur'a benzetildi. Peki Üç Kuruş dizisi Çukur'a benziyor mu? Üç Kuruş, Çukur'un devamı mı? İşte Üç Kuruş dizisi hakkında merak edilenler..

Çukur'un final bölümünde "İçerde'den çıktık Çukur'a düştük. Şimdi sırada Üç Kuruş" şeklinde tanıtımı yapılan Üç Kuruş Show Tv ekranlarında başladı. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Çukur'a benzerliği ile dikkat çeken dizi Üç Kuruş nasıl bir dizi? Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Ercan Kesal gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinin devamı olduğu söylenen Üç Kuruş bambaşka bir hikaye ile izleyici karşısına çıktı.

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

çukur

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Ay Yapım'ın yeni dizisinin karosunda birçok Çukur oyuncusu yer alıyor ama dizinin senaryosu çok farklı. Mahalle abileri temasıyla benzediği söylese de Çukur ve Üç Kuruş dizisi farklı konular. Fakat dizilerin ana teması ve mahalle teması birbirine benziyor. Üstelik Çukur'un çatılı sembolü gibi Üç Kuruş'ta da 'ÇP' adlı bir sembol var. Ayrıca dizinin müziklerini Toygar Işıklı'nın yapması da dikkat çeken detaylardan biri. Tıpkı Çukur'un birçok müziği gibi Toygar Işıklı Üç Kuruş'ta da efsane yaratmıştır.